A MELECS Csoport elektronikai berendezések és rendszerek gazdaságilag sikeres fejlesztője és gyártója.

Az ausztriai telephelyek – Siegendorf, Bécs, Lenzing mellett a MELECS a kínai Wuxiban, a mexikói Queretaroban és a magyarországi  Győr városában is rendelkezik üzemekkel. A győri telephelyen autóipari elektronikai termékek hátsó LED lámpák, szenzorok, és háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás és kézi összeszerelés.

A folyamatos technológiai fejlődés biztosítása érdekében a MELECS csoport győri, Ipari Parkban lévő telephelyére munkatársat keres nappalos munkarendbe a következő munkakörbe:

IT technikus

Feladatok:

  • Az IT infrastruktúra HW-einek és SW-einek telepítése és üzemeltetése (PC, telefon, hálózat, stb.)
  • Stratégiai- és technológiai rendszerfejlesztés
  • Információbiztonsági irányvonalak lefektetése és irányítása (pl. felhasználói kérelmek, audit, GPA)
  • Belső auditok teljesítése az információbiztonság tekintetében
  • Felhasználói támogatás
  • Alkalmazottak képzése
  • Hozzáférési jogosultságok és a felhasználói törzsadatok adminisztrációja és karbantartása
  • Belső- és külső IT-szolgáltatások koordinálása

Elvárások:

  • Informatikai végzettség (technikus)
  • Folyamatközpontú gondolkodás, jó probléma megoldó képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Hajlandóság az aktuális tanfolyamokon való részvételre

Amit kínálunk:

  • Emberséges bánásmód, jó csapat, felettesek és hangulat
  • Versenyképes fizetés
  • Juttatások: Szép kártyára utalás havonta, negyedéves bónusz, törzsgárda jutalom, útiköltség térítés
  • Kiszámítható munkarend, fizetett szünetek, túlóralehetőség
  • A munka elismerése, dicséret
  • Fejlődési-, előrelépési lehetőség
  • Jó munkakörülmények: megfelelő hőmérséklet, világítás, munkaeszközök, változatos munka, büfé, ebédelési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9027 Győr, Berkenyefa sor 2.

Amennyiben részt kívánsz venni a cég jövőjének alakításában, és érdekel a fenti pozíció, kérjük, jelentkezz a 96/510-013-as telefonszámon, vagy kattints a Jelentkezem gombra. Várjuk jelentkezésedet!

MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe, 9027 Győr, Berkenyefa sor 2.