EURO ONE Számítástechnikai Zrt. logo

IT üzemeltető (Microsoft megoldások)

  • Cég neve

    EURO ONE Számítástechnikai Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WINDOWS ACTIVE DIRECTORY DNS DHCP SECURITY AZURE SECURITY+
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Komplex Windows szerver infrastruktúrák üzemeltetése, beleértve a rendszeres karbantartást, frissítést és monitorozást
  • Az Active Directory, DNS, DHCP, valamint a Microsoft Endpoint Configuration Manager (MECM) és Microsoft 365 (M365) környezetek magas szintű kezelése és optimalizálása
  • Vállalati szintű Endpoint Security megoldások kialakítása és fenntartása, a biztonsági kockázatok minimalizálása érdekében
  • Az üzemeltetési folyamatok fejlesztése, dokumentálása és a legjobb gyakorlatok megosztása a csapaton belül
  • Technikai támogatás nyújtása a belső csapatoknak és a külső ügyfeleknek, problémák gyors és hatékony megoldása

Elvárások

  • Több mint 5 év tapasztalat Windows szerver üzemeltetésében
  • Erős ismeretek az WIN srv, AD, DNS, DHCP, MECM, M365 és Endpoint Security rendszerek területén
  • Kiváló problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód
  • Erős kommunikációs készség és képesség az ügyfélközpontú szolgáltatás nyújtására
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Előnyt jelent

  • Szakmai tanúsítványok/vizsgák megléte például: Microsoft Certified: Azure Administrator Associate, Security, Compliance, and Identity Fundamentals, Windows Server Hybrid Administrator Associate, CompTIA Security+, Certified Information Systems Security Professional (CISSP)
  • Proaktív attitűd és ügyfélorientáltság
  • Elkötelezettség a szakmai fejlődés iránt
  • Nyitottság az új technológiák és módszertanok elsajátítására

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Dinamikus, szakértő csapat
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Képzések, vizsgázások támogatása
  • Sportolás és egyéb társadalmi megmozdulások támogatása
  • Fejlődési lehetőség, karriertervezés

Céginformáció

Az EURO ONE Számítástechnikai Zrt. a Bravogroup Holding részeként meghatározó tagja hazánk egyik legnagyobb árbevételű magyar tulajdonú infokommunikációs vállalatcsoportjának. Az informatikai vállalkozások élvonalába tartozó vállalatunk több, mint 30 éve tevékenykedik a szakmában, ezalatt stabil szakértői gárdát alakítottunk ki.

Szakértői csapatunkkal hosszútávon is fenntartható, komplex informatikai megoldásokat kínálunk. Speciális kompetenciáinknak köszönhetően az üzleti alkalmazásoktól, valamint üzemeltetés támogatástól az infrastruktúra kiépítésen és fejlesztésen át, egészen a teljes körű IT biztonsági megoldásokig, sokszínű szolgáltatáspalettával állunk az ügyfeleink rendelkezésére.

Adatközponti megoldások üzletágunkba keressük új kollégánkat

IT üzemeltető (Microsoft megoldások) pozícióba