Medical Evolution Kft.
Egészségügyi kutatás-fejlesztéssel, -szolgáltatással, -eszközfejlesztéssel foglalkozó
nemzetközi piacon is jelenlévő magyar startup cég

BUDAPEST III. KERÜLETI irodájába munkatársat keres

L2 SUPPORT MUNKATÁRS

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • alkalmazások 2nd level támogatása Linux szervereken keresztül
  • incidensek, hibajegyek kezelése
  • monitoring tevékenység és logfile-ok ellenőrzése
  • alkalmazás változások (verzióváltások, migrációk) nyomon követése, dokumentálása, esetenként tervezése és koordinálása
  • szakmai csapattal történő kommunikáció
  • ITIL folyamatok gyakorlati alkalmazása (Incident/Problem/Change Management)"
  • konfigurációk beállítása és dokumentálása

Elvárásaink:

  • felső- vagy középfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Linux operációs-rendszerek ismerete (Debian/Ubuntu)
  • virtualizációs környezet üzemeltetésben szerzett jártasság (Proxmox VMware)
  • hálózati ismeretek
  • szerver alkalmazások ismerete: Apache, Nginx, JBoss, Wildfly, PostgreSQL
  • új technológiák, eszközök megismerésére való törekvés
  • precíz munkavégzés
  • proaktív problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelentő tapasztalatok és képzettségek:

  • üzemeltetési tapasztalat
  • orvostechnikai eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • ügyfélkapcsolati rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalatok
  • mikroelektronikai eszközök forgalmazásával, garanciális javításával kapcsolatos tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely hosszú távra
  • rugalmas munkaidő
  • jó csapat
  • kellemes munkahelyi légkör
  • irodaházi környezet

Egyéb információ az állásról:

  • azonnali munkakezdés lehetséges
  • Fizetés: kiemelt bérezés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Jelentkezni önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.