Több mint 20 éve stabilan működő, ügyfeleink számára széleskörű internet megoldásokat nyújtó vállalatunk műszaki csapatába keressük

HÁLÓZATÜZEMELTETŐ OPERÁTOR

kollégánkat

A feladatok:

  • Ügyfelek telefonos technikai támogatása
  • Hibajegyek adminisztrációs kezelése
  • Meghibásodások kijavításának határidőn belüli megkezdése és lezárása
  • A technikus csapat műszaki támogatása

Szükséges ismeretek, készségek

  • TCP/IP hálózat magas szintű ismerete
  • Linux rendszerek ismerete
  • Mikrohullámú rádiótechnikai ismeretek
  • Különböző hálózati eszközök ismerete (pl.: D-Link, Mikrotik, SAF, UBNT)
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai nyitottság, tanulási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Cisco és VOIP eszközök programozásában szerzett tapasztalat
  • VmWare ismeret

Miért jó az ACE Telecomnál dolgozni?

  • Mert küldetésünknek tartjuk, hogy naprakész, rugalmas és professzionális vállalati megoldásokat biztosítsunk minden ICT igényre, és ehhez kiváló csapatot építsünk
  • Mert kollégáink szakmai fejlődését kiemelt értéknek tekintjük, ezért ehhez minden szükséges feltételt biztosítunk számukra.
  • Mert versenyképes bérezési rendszert alakítottunk ki
  • Nálunk igazán családias környezetben dolgozhatsz (adriai vitorlázás, ausztriai síelés, csapatépítő programok)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, küldd el szakmai önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.