Ügyfélszolgálati munkatárs

CHROME-SOFT KFT.

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Elvárt technológiák
IT SUPPORT
Biztosított eszközök
Laptop Monitor (1 db) Headset
IT SUPPORT

Cégünk, a Chome-Soft Kft. a magyar turisztikai, szállás- és vendéglátó iparágnak nyújt B2B IT megoldásokat. Support csapatunkba keresünk új kollégát teljes állású munkakörbe.
Elsősorban budapesti munkavégzéssel, más települések esetén az otthonról történő munkavégzés is megoldható.

Főbb feladatok, munkák:

- Hotel- és étterem-menedzsment rendszereink beüzemelése, betanítása, működési támogatása munka- és ügyeleti időben
- Telefonos és email-es kapcsolattartás, segítségnyújtás céges partnereinknek
- Szoftverfejlesztések, -javítások tesztelése, ellenőrzése
- Kisebb projektek menedzselése
- Fejlesztések egyeztetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Korábbi tapasztalat étteremben, esetleg szállodában (menedzser, értékesítő, recepciós, felszolgáló, üzletvezető stb. munkakörben)
- és/vagy turisztikai szoftver ügyfélszolgálati- értékesítői tapasztalat
- Ügyfélorientáltság
- Jó kommunikációs készség
- IT megoldások iránti érdeklődés
- Középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Étterem szoftver ismeret
- Angol nyelvtudás
- Ügyfélkapcsolati / IT support-tapasztalat
- Ügyviteli rendszerek, CMS rendszerek, egyéb webes szoftverek felhasználó szintű ismerete
- Felsőfokú végzettség
- Jogosítvány

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Fejlődési lehetőség turisztikai és IT területen
- Előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Jelentkezéséhez kérjük csatolja önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.