Ugye Téged is vonz az a cég, amely elnyerte a nívó díjat a ˝Legvonzóbb munkaadó a kiskereskedelemben” kategóriában? Egy olyan cég, amely letette voksát a szociálisan hátrányos helyzetű családok és gyerekek, a környezetvédelem és az egészséges életmód támogatása mellett? Gyere és Te is légy részese annak a közösségnek, mely példát mutat környezetének, mert ez a dm!

IT gyakornok

    6 hónap határozott időtartamra, heti 20-40 órára

    Gondoltad volna, hogy a magyarországi dm üzletek működése mögött hozzávetőlegesen 15 ezer eszköz üzemeltetése áll? A háttérben pedig több mint 30 fős informatikai osztály dolgozik 4 csoportban, ahol az Üzleteinket támogató csapatunk új tagját keressük, aki az üzletekben dolgozó munkatársaink számára nyújt valós informatikai segítséget. Amennyiben érdekelnek az informatikai rendszerek, mélyítenéd tudásodat és szívesen tanulnál valami újat, jelentkezz hozzánk!

    Napjaid tartalmasan telnek majd egy olyan szervezetnél, ahol az emberek legalább annyira fontosak, mint a rendszerek. Munkádnak kézzelfogható eredménye is lesz, hiszen lehetőséged nyílik majd üzleteink felújítása során is kipróbálni magad. Mentorral kísért betanulást biztosítunk, melynek keretén belül szakmaiságod és személyiséged is fejlődik. Ha érdekel, milyen környezetben, milyen kollégákkal dolgoznál együtt, nézd meg fenti videónkat!

Feladatok:

  • Aktuális Innovatív Informatikai fejlesztésekben való részvétel (pl. Office 365 és felhő alapú megoldások bevezetése)
  • Üzleteink támogatása informatikai területen online csatornákon és telefonon keresztül
  • Üzleteink felújítása során az IT rendszerek kiépítése, átköltöztetése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő vagy befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Legalább társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Informatikai affinitás

Előnyök:

  • Microsoft termékek ismerete
  • Hálózati alapismeretek
  • Hardverismeretek
  • Android ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit munkatársainknak kínálunk:

  • Tanulmányokhoz igazodó, rugalmas munkaidő
  • Lehetőség hosszútávú, stabil munkalehetőségre
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Egyéb információ:

    Munkavégzés helye: Törökbálint, Depo
    Utazáshoz Budapestről induló céges buszt biztosítunk; az épület a BKK járataival is megközelíthető (140, 142, 172, 173).

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál a dm csapatához, kérjük, kattints a "Jelentkezem" gombra.