Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
HUMANsoft Kft.
Cégünk, a 4iG Csoport tagja 300 fős létszámmal és 11,8 milliárd Ft-os árbevétellel a magyarországi informatikai piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Legfontosabb termékeink és szolgáltatásaink: rendszerintegrációs tevékenység, egyedi alkalmazásfejlesztés, IT rendszerek üzemeltetése, kiemelt nagyságrendű projektek menedzsmentje, DELL, HP, IBM, EMC, NetApp, Fujitsu, Lenovo informatikai eszközök értékesítése, szervizelése, számítógépes rendszerek telepítése, karbantartása, hálózati kiépítése, Microsoft Dynamics vállalatirányítási rendszer bevezetése, üzleti és informatika közeli tanácsadás.

Dinamikus, szakmai kihívásokra kész

Junior szerverüzemeltető

    munkatársat keresünk.

Fő feladatok/felelősségek:

  • Nagyvállalati környezetben Microsoft Windows alapú szolgáltatások üzemeltetése, támogatása a Humansoft Kft. ügyfeleinél
  • Részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban

Szakmai követelmények:

  • Minimum 1 év üzemeltetői tapasztalat Microsoft Windows szerverparkon futó szolgáltatások üzemeltetésében
  • Windows Server 2008/2012, Active Directory ismerete és üzemeltetési gyakorlata
  • Microsoft SQL üzemeltetési tapasztalat

Nyelvtudás:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Szükséges kompetenciák:

  • Fejlett problémamegoldási- és együttműködő készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés
  • Kockázat kezelési képesség
  • Igényes, precíz dokumentálási készségek
  • Ügyfelorientáltság, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

  • Nagyvállalati mentési rendszerek ismerete
  • Virtualizációs ismeretek
  • Storage üzemeltetési ismeretek
  • Hálózati, tűzfal ismeretek
  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • fix jövedelem+cafeteria
  • ingyenes nyelvtanfolyamok
  • folyamatos szakmai támogatás és képzési lehetőségek
  • fejlődési- és karrierlehetőség
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Csapó Zsófia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
06 1 / 270-7600

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: HUMANsoft Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior szerverüzemeltető
  • Hirdető cég: HUMANsoft Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Nagyvállalati környezetben Microsoft Windows alapú szolgáltatások üzemeltetése, támogatása a Humansoft Kft. ügyfeleinél Részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban
  • Elvárások: Minimum 1 év üzemeltetői tapasztalat Microsoft Windows szerverparkon futó szolgáltatások üzemeltetésében Windows Server 2008/2012, Active Directory ismerete és üzemeltetési gyakorlata Microsoft SQL üzemeltetési tapasztalat
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17