IamIT Informatikai Kft.

IT Adminisztrátor

Hirdetés szövege:

    Feladatok:

    - Közép- és multinacionális céges környezetben felmerülő, informatikát érintő adminisztratív munkák elvégzése (pl. ISP-, mobil szolgáltatói kapcsolattartás, hw/sw megrendelések, taszk és projekt kezelés)

    - 1st level support

    - IT infrastruktúra üzemeltetésben segítségnyújtás

    - Szakértői támogatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Közép vagy felsőfokú végzettség informatikus látásmóddal

    - Folyékony írt és beszélt angol nyelvtudás

    - Microsoft rendszerek és szolgáltatások (Win10, AD, Office 365, stb.) alapismerete

    - SharePoint alkalmazás szintű alapismerete

    - Jó kommunikációs képesség

    - Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés

    - Jó problémamegoldó képesség

    - Tudásszomj

    Szükséges tapasztalatok:

    - Nem szükséges szakmai tapasztalat, de annál fontosabb a nyitottság, tudásvágy és kíváncsiság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - IT szakmai vizsgák

    - B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    A sikeres pályázó számára a versenyképes fizetés és széles körű szakmai ismeretek megszerzésének lehetőségét kínáljuk. IT szakmai vizsgák megszerzését támogatjuk. Változatos, izgalmas projektekre és tapasztalt, segítőkész kollégákra egyaránt lehet számítani. A mi „iskolánk” felveszi a versenyt az OKJ-s tanfolyamokkal, sőt több annál. Tapasztalataink alapján a budapesti munkavállalók számára is könnyen megközelíthetők vagyunk.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Vác

Részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzod a "jelentkezem" gombra kattintással küldheted el.