Takarékinfo Zrt.

A Takarékinfo Központi Adatfeldolgozó Zrt. kiszámítható és innovatív szolgáltatásokat nyújt a pénzügyi szektorban meghatározó szerepet betöltő ügyfeleinek. Dinamikusan fejlődő, univerzális és sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat az alábbi munkakörbe.

ServiceDesk vezető

Feladatok:

    • A ServiceDesk napi működésének biztosítása (0-24h)
    • 3 műszakos munkarend megszervezése
    • Csapattagok motiválása, fejlesztése a dinamikusan fejlődő informatikai környezetben
    • Beérkező ügyfélkérdések megválaszolása, központosított ügyfél-kommunikáció megszervezése, fenntartása
    • Működési hatékonyság folyamatos kontrollja a meghatározott SLA/OLA értékek elérése érdekében
    • Eszkalációs rend fejlesztése és fenntartása
    • Szoros együttműködés az üzemeltetési területtel a hatékony ügyfélkiszolgálás érdekében
    • Ügyfél elégedettség felmérések alapján a folyamatok fejlesztése
    • Napi működés kontrollálása, hangolása a KPI-ok alapján
    • Rendszeres jelentések készítése
    • Szolgáltatások bevezetésében való részvétel
    • Dokumentációs rend fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • ITIL keretrendszer átfogó ismerete
    • Felsőfokú végzettség
    • IT ügyfélkiszolgálásban végzett legalább 3 éves releváns tapasztalat
    • legalább 2 év vezetői vagy IT folyamatmenedzsment területén szerzett szakmai tapasztalat
    • Angol nyelvtudás
    • Biztos számítástechnikai alapismeretek
    • Kezdeményező készség, felelősségtudat és felelősségvállalási készség
    • Elemző, összegző és problémamegoldó készség, strukturált gondolkodásmód
    • Stressztűrő, nyugodt, határozott személyiség
    • Rugalmasság, jó alkalmazkodó képesség, proaktivitás
    • Igényes, pontos, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • ITIL képesítés
    • Banki IT rendszerek és folyamatok ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1027 Budapest, Kapás utca 11.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és szakmai motivációs levelét.