Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Rendszergazda

munkatársat keresünk informatikai csapatunkba.

Ellátandó feladatok:

  • Ügyfeleink informatikai rendszerének támogatása, felügyelete
  • Felhasználók támogatása
  • Monitorozó rendszer felügyelete
  • Munkavégzés pontos dokumentálása

ELVÁRÁSOK:

  • Türelmes hozzáállás a felhasználókhoz, jó kommunikáció
  • Angol nyelvtudás
  • Igényes megjelenés
  • Középfokú szakirányú végzettség (OKJ)
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Kliens és szerver oldali szoftverek üzemeltetői szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Fiatalos, segítőkész csapat
  • Családias munkahelyi légkör
  • Gyors szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Az állás kezdésének várható időpontja:

2018. 03. 01.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Rendszergazda
  • Hirdető cég: ONLINE IT CONSULTING Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Ügyfeleink informatikai rendszerének támogatása, felügyelete Felhasználók támogatása Monitorozó rendszer felügyelete Munkavégzés pontos dokumentálása
  • Elvárások: Türelmes hozzáállás a felhasználókhoz, jó kommunikáció Angol nyelvtudás Igényes megjelenés Középfokú szakirányú végzettség (OKJ) 3-5 év szakmai tapasztalat Kliens és szerver oldali szoftverek üzemeltetői szintű ismerete B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: ONLINE IT CONSULTING Kft.>