Rendszeradminisztrátor

Bruttó 1,2M Ft havi bér

Profession Services

Budapest

Elvárt technológiák
WINDOWS VMWARE DNS DHCP CITRIX SQL POWERSHELL LINUX HP

Partnerünk új szereplő a magyar piacon, fő profiluk a dán partnerük és ügyfeleinek kiszolgálása, az üzemeltetési feladatok ellátása egy helyi, szorosan együttműködő, hatékony csapattal.

Dolgozz velük nyugat-európai szellemiségű cégük fejlődő csapatában

pozícióban, ahol a legújabb technológiák állnak munkavállalóik és ügyfeleik rendelkezésére.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, akár bruttó 1 200 000 Ft
  • Az ügyfeleiknek mindig a legújabb technológiát biztosítják, hisznek a folyamatos tanulásban, ezáltal munkatársaikat is ehhez megfelelő képzésekben részesítik
  • Családias összetartó csapat
  • 3 nap Home office lehetőség, modern irodai környezet

Feladataid lennének

  • Adatközpont üzemeltetése, hibakeresés és elhárítás a háttér-infrastruktúrán és a hosztolt szervereken
  • Felügyeleti rendszerek, biztonsági mentések napi szintű kezelése
  • Új szerverek telepítése, frissítése, telepített programok adminisztrációja, elsősorban Windows környezetben
  • Beérkező hibajegyek/panaszok alapján a hibák feltárása, kijavítása, dokumentálása
  • Ismétlődő feladatok automatizálása, riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • VMWare Vsphere / ESXI üzemeltetési tapasztalat - több év gyakorlattal
  • Szerver hardver alapismeretek (IBM, HP, Lenovo)
  • Microsoft Windows Server és főbb szerepköreinek készség szintű ismerete (AD, DNS, DHCP, RDS, file szerver)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás - szóban és írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Citrix XenApp / XenDesktop üzemeltetési tapasztalat
  • Microsoft Exchange, SQL Server adminisztrálásban szerzett gyakorlat
  • Script nyelvek, VBS, Powershell ismerete
  • Linux ismeret előny

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda
Budapest