Java Software Engineer – Client Success eer – Client Success

ENLOYD Kft.

Otthonról végezhető

Elvárt technológiák
ORACLE MYSQL JAVA

Partnerünk egy amerikai vállalat, melynek nyílt forráskódú keretrendszerét világszerte sok száz vállalat - a néhány fős cégtől a több tízezeres vállalatokig - sikeresen alkalmazzák.
Ha szeretnéd a tudásodat egy gyorsan fejlődő és növekvő nemzetközi környezetben elmélyíteni, akkor a

Java Software Engineer – Client Success

pozíció neked szól.

Amit ajánlanak:

  • Versenyképes alapbér és bónusz,
  • Rugalmas munkaidő és Home Office (havi két nap irodai munkavégzés),
  • Mentor és tanfolyamok biztosítása a karrier és szakmai fejlődés érdekében,
  • Nemzetközi környezetet - 21. századi technológiák és eszközök, jó munkahelyi légkör.

Feladatok:

  • Ügyfél fejlesztői csapatával való egyeztetés,
  • Ügyfél fejlesztési problémáinak felmérése és kezelése,
  • Virtuális lemodellezése a különböző környezeteknek a tesztelés és a problémamegoldás számára,
  • Folyamatok dokumentálása a saját és a csapat tudásadatbázisának fejlődése érdekében.

Elvárások:

  • Legalább egy éves Java ismeret – programozási tapasztalat előny,
  • MySql, Oracle, Tomcat ismerete előny,
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Ügyfélközpontú hozzáállás a közös siker elérése érdekében,
  • Multitasking személyiség,
  • Motivált és ambiciózus hozzáállás a folyamatos szakmai fejlődésért.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

ENLOYD Kft.