Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.
Országos központunk Biatorbágyon található, ahova IT csapatunkba keressük junior kollégánkat.

IT Professional

Feladatok:

    A központi dolgozók mindennapos IT supportja, IT üzemeltetés és karbantartás,
    • vállalatirányítási rendszer és irodai alkalmazások támogatása
    • alkalmazás üzemeltetés (incidensek, felhasználói igények kezelése ticketing rendszerben).
    Egyéni projektek menedzselése,
    • együttműködés mindenkori projektekben a nemzetközi IT részleggel
    • ad-hoc felmerülő problémák egyedi IT szempontú megoldása és támogatása
    • fejlesztések kivitelezése és lebonyolítása
    • tudás menedzsment (meglévő tudástár használata, cikkek írása/frissítése)
    Specifikus szoftverek tesztelése,
    • teszteredmények feldolgozása, kiértékelése
    • statisztikák, jelentések készítése.

Szakmai és személyes elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • 1-2 év informatikai, hardveres területen szerzett tapasztalat
  • közép szintű német, vagy angolnyelv-tudás
  • jártasság integrált ERP rendszerekben
  • teljesítményorientált, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • analitikus gondolkodásmód, fejlett problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • programozói készség (VBA)
  • SAP ismeret
  • SQL adatbázis ismeretek (MS SQL)
  • felsőfokú, aktív németnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • piaci átlagot meghaladó bérezés
  • biztos hátterű, folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalat
  • érdekes, változatos feladatkör, egyéni projektek
  • training-on-the-job - kezdetektől intenzív és átfogó betanulási program
  • kellemes munkakörnyezet
  • megegyezés szerint lehetőség részidős munkavégzésre
  • munkába járás támogatása

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Biatorbágy - Aldi logisztikai központ (könnyen megközelíthető autóval az M1, illetve az M0-ás vonaláról, valamint Volán busszal Kelenföldtől, 20 perces menetidővel)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Ha felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzával ellátott jelentkezését.