Készen áll a sikerre?

Az ALDI International IT Services Kft. meghatározó szerepet tölt be az ALDI SÜD nemzetközi vállalatcsoportban. A cég európai üzleteink száma jelenleg meghaladja a 4000-et. Ezen üzletek és regionális központi dolgozóink számára nyújtunk IT szolgáltatást Biatorbágyról (Budapest) és Pécsről. Folyamatosan növekvő IT szolgáltató központunkba keressük kollégánkat az alábbi pozícióra:

IT Operator - Pécs

Az új munkatárs feladatai

  • figyelemmel kíséri az eseménykezelő rendszert (rendszereket) - Event Management
  • monitorozza a rendszerek rendelkezésre állását
  • a figyelmeztetéseknek megfelelő korrekciókat hajt végre
  • Incident, Problem és Change jegyet nyit
  • igény esetén bevonja a megfelelő szintű technikai támogató csoportokat
  • egyeztet a korrekciós intézkedésekről az IT Service Ownerrel
  • monitorozza a teljes rendszertérképet

Az ideális jelölt

  • alapvető, informatikai rendszerszintű ismeretekkel rendelkezik
  • képes a technikai figyelmeztetések üzleti hatásainak értékelésére, elemzésére
  • jártas a hálózati rendszerekben és a kapcsolódó technikai üzenetek értelmezésében
  • jól kommunikál angol- és német nyelven (írásban és szóban egyaránt)
  • vállalja a folyamatos munkarendben történő munkavégzést (éjszaka és hétvége egyaránt)
  • SAP és interface technológiák ismerete előny (pl. SOAP, IDOC, REST)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • folyamatosan növekvő szervezet és bővülő lehetőségek
  • átlagon felüli bérezés
  • intenzív egyéni és gyakorlatközeli betanulás
  • komplex feladatkör
  • kellemes munkakörnyezetben történő munkavégzés
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

7621 Pécs, Rákóczi út 11..