Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Székesfehérvári, nagy múltú magyar tulajdonú partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Informatikus (Referenciaszám: PJ6218)

Mit kínál a partnercégünk?

  • Versenyképes jövedelem
  • Kötetlen munkarend
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Stabil, biztos munkahely
  • Családbarát, emberközpontú légkör

Milyen főbb feladatokra számíthat informatikusként?

  • Kiemelt vállalati rendszerek támogatása, tesztelése
  • Kapcsolattartás a fejlesztő cégekkel
  • Patch menedzsment
  • Helpdesk tevékenység
  • Rendszer-és szoftvergazdai feladatok ellátása
  • Vírusvédelmi rendszer üzemeltetése

Várjuk jelentkezését amennyiben rendelkezik:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • SQL nyelv ismerete
  • Dell szerver portfólió ismerete
  • Jártasság SAN és iSCSI storage területen
  • CompTIA, Microsoft és Cisco minősítések

    Pályakezdők és több éves szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Kérjük, fényképpel ellátott magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a "jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Informatikus (Referenciaszám: PJ6218)
  • Rövid pozíció név: informatikus
  • Hirdető cég: Pannonjob Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Kiemelt vállalati rendszerek támogatása, tesztelése Kapcsolattartás a fejlesztő cégekkel Patch menedzsment Helpdesk tevékenység Rendszer-és szoftvergazdai feladatok ellátása Vírusvédelmi rendszer üzemeltetése
  • Elvárások: Szakirányú felsőfokú végzettség Alapfokú angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: Pannonjob Kft.>