SZEREZZ GYAKORLATOT A TELJES VÁLLALATI IT TERÜLETÉN!

Mozgalmas iroda keres Informatikus gyakornokot

    Szervezetünk humánfejlesztési projektek megvalósításával foglalkozik Magyarország egész területén. IT csapatunk erősítéséhez keresünk támogatást –akik a projektmenedzserek és az iroda teljes IT támogatását ellátják.

Munkafolyamatok:

  • A vállalat működéséhez szükséges folyamatos informatikai támogatásban való részvétel
  • A vállalatnál dolgozó kollégák IT támogatása
  • Munkaállomások és szerverek telepítése, karbantartása Microsoft környezetben
  • Alkalmazások felügyelete, frissítése
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Részvétel fejlesztési projektekben (tervezés, kivitelezés).
  • Adatmentések, archiválások felügyelete

Előnyök - bármelyik a listából, nem az összes egyszerre:

  • német nyelvtudás
  • angol nyelvtudás
  • alapszintű programozási ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat bérigény feltüntetéssel a "Jelentkezem" várjuk.