Dalma-Car Kft.

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, mely több, mint 25 éve van jelen a gépjárműalkatrész kereskedelemben? A stabil hátterű, több telephellyel és szervizhálózattal rendelkező Osz-Car Kft bővülő csapatába keresünk új munkatársat központi budaörsi telephelyünkre irodavezető pozícióba. Tevékenységi körünk: gépjármű alkatrészek, autó felszerelések, garázsberendezések, kis- és nagykereskedelme.

Budaörsi irodánk menedzselésére keresünk talpraesett, önálló, mindent megoldó, pénzügyi területen is jártas irodavezető munkatársat.

Irodavezető

Főbb feladatok:

  • iroda operatív működése (irodaszerek, tisztítószerek, gépek, berendezések beszerzése/felügyelete)
  • telefonhívások kezelése
  • kimenő és bejövő posta rendszerezése, érkeztetése
  • munkaügyi dokumentációk kezelése (beleértve az üzemorvos, tűz és munkavédelem dokumentációkat)
  • munkatársak be-és kilépésének adminisztrációja (szerződések kezelése)
  • szabadságok, jelenléti ívek nyilvántartása
  • pénztár kezelése, ellenőrzése
  • kintlévőségkezelés
  • könyvelőnkkel kapcsolattartás, egyeztetés, könyvelés előkészítése
  • banki ügyek intézése
  • ….és minden olyan feladat, ami egy iroda életébe felmerülhet.

Akit keresünk:

  • Az ideális jelölt rendelkezik irodavezetési tapasztalatokkal és képes egy munkahelyi közösség központi személyévé válni.
  • középfokú végzettség
  • legalább 3 év kis- és középvállalatoknál  szerzett tapasztalat
  • magas szintű számítógépes ismeretek (excel, word, levelező program)
  • kiváló kommunikációs és szervező készség
  • rendszerelmélet, hatékony időmenedzsment
  • előrelátó gondolkodás, proaktív cselekvés
  • analitikus gondolkodásmódú

Amit biztosítunk:

  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú teljes munkaidős munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Irodavezető
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igény megjelölésével.