Csaba Kovács & Miteigentümer GnbR (CSABA KOVÁCS & MITEIGENTÜMER GNBR)

Szakács

Hirdetés szövege:

    Amit várunk: lelkes, pozitív személyiség, legalább 3 év tapasztalat, önálló munkavégzés, a német nyelv ismerete nem szükséges!

    Amit biztosítunk: bejelentett ausztriai alkalmazotti munkaviszony, önálló szoba fürdőszoba biztosítása a hotelben, teljes ellátás. Nettó 1720 € fizetés.

    Amennyiben csatlakoznál csapatunkhoz, küldd el CV-det az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.

    Ausztriába hotelünkbe szakács munkatársat keresünk!

    Pozíció leírása: Magyaros és nemzetközi ételek készítése és tálalás és pizza készítése..

    Feladatok:
    - alapanyagok, félkész és készételek kezelése
    - nyersanyagok feldolgozása (párolása, főzése, sütése), ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása.

    Elvárások:
    - középfokú szakképesítés,
    - pontos, precíz munkavégzés,
    - kreativitás,
    - minimum 3 év gyakorlat, a'la carte, meleg konyhás étteremben

    Előny:
    - hosszabb munkatapasztalat, csapatszellem.

    Amit kínálunk:

    - családias, baráti hangulat, jó munka körülmények,

    - Nettó 1720 fizetés amiből a szállásra és a teljes ellátásra (reggeli, ebéd, vacsora) levonásra kerül 400 €. A készhez kapott nettó bér amit már semmilyen költség, kiadás ne terhel az Ausztriai tartózkodás során 1320 €!

    Munkavégzés ideje: heti 6 nap / 9 óra

    Munkavégzés helye:
    - Ausztria

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Szakács
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    9546, BAD KLEINKIRCHHEIM DORFSTRAßE út 61.

    Havi nettó fizetési keret:

    1 320 EUR