Gumiszerelő állás, munka

Találatok (5 db)
  • FT Gumiszervíz Kft. - Állás, munka

    Gumiszerelő

    Budapest, XI. kerület
    A munkakör: - gumiszerelői rész- és teljes feladatok ellátása (korábbi munkatapasztalattól függően) Amit kérünk: - műszaki érdeklődés - autószerelői ismeretek ill. gumiszerelői tapasztalat előnyt jelent - megfelelő fizikai állóképesség - megbízhatóság, pontos, precíz...
    április 02. 09:19
  • GARÁZSPONT KFT. - Állás, munka

    Autószerelő

    9027, GYŐR PUSKÁS TIVADAR utca 8.
    Győri, márkafüggetlen profi autószerelő műhely bővülés miatt keres munkájára igényes, vállalkozó szemléletű , az autószerelés (mechanikus és elektromos) legmélyebb tudásával rendelkező precíz munkavégzésű autószerelő kollégát, kimagasló juttatási csomaggal. Jelentkezni...
    március 28. 08:44
  • Profession.hu TESZT cég - Állás, munka

    Teszt Pozíció

    1011 Budapest
    Feladat 1Feladat 2Feladat 3.1
    március 01. 11:02

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!