Gumiszerelő állások, munkák 1-3 év szakmai tapasztalattal

8 db találat Szűrés
  • Technológiai utasítások szerint a keverékek elkészítése zártkeverőn, az alapkeverékek gyorsítása és homogenizálása hengerszéken. Szükség esetén keverékek átdolgozása, javítása. Az elkészült nyerskeverékek méretre vágása, hűtése. Mintavizsgálati utasítás szerinti mintavételezés, a...
    Legyen az első 5 jelentkező között!
    szeptember 20.
  • Gumiszerelő

    1096 Budapest, Haller utca 2.
    Mobolgumis autón gumiszereléssel kapcsolatos feladatok.
    szeptember 19.
  • Gumiszerelő, raktáros Karriertipp!

    6000 Kecskemét, Momofuku utca 6.
    - teher- és mezőgazdasági abroncsokkal kapcsolatos gumiszerelő munkák ellátása - műhelyrend fenntartása - raktári kisegítő feladatok ellátása
    szeptember 15.
  • Gumiabroncsok szakszerű fel-és leszerelése a gépkocsikról, centírozása, felni javítás, defektjavítás. Szerelőműhely és környékének rendben tartása. Beérkezett gumiabroncsok raktárba történő felhordása, szakszerű tárolása, illetve leltározása.
    szeptember 03.

    1106 Budapest, Jászberényi út 82.
    Budapesten, Kőbányán 17 éve működő gumi- és futóműszervizünkbe állandó munkavégzésre gumiszerelő szakembert keresünk.
    szeptember 02.
  • A munkakör: - Gumiszerelői ,Raktári és részfeladatok ellátása (korábbi munka tapasztalattól függően)
    szeptember 01.
  • Gumiabroncsok és kerekek le- és felszerelése, átszerelése Centírozás, defektjavítás Gumiabroncsok szállítása budapesti és vidéki partner szervizekbe
  • Gumiabroncs szerelő

    1162 Budapest, Csömöri út 270.
    Gumiabroncsok szakszerű fel-és leszerelése a gépkocsiról, centrírozása, felni javítás, defektjavítás Áru fuvarozása kisteherautóval Szerelőműhely és környékének rendben tartása Beérkezett gumiabroncsok raktárba történő felhordása, szakszerű tárolása, illetve leltározása...
    augusztus 31.
  • Mérettesd meg magad!
    Regisztrálj, tedd elérhetővé önéletrajzodat és nyerj 2 000 000 Ft-ot!
    Játszom!
Pályázataim
Mentett állások
Állásértesítőim