Magyarország Főkonzulátusa Kassa logo

Szakács

  • Cég neve

    Magyarország Főkonzulátusa Kassa

  • Munkavégzés helye

    Hlavná 72, 040 01 Košice, Szlovákia

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 - 2 210 Euro havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy

  • Elvárások

    • Szlovák középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Reprezentatív ételek elkészítése, az ehhez szükséges beszerzési, készletezési feladatok ellátása. Felelősségvállalás az elkészített ételekért és feltálalásukért. Technológiai, higiénia és tisztasági előírások betartása az ételkészítés során. Közreműködés: a rendezvényterem előkészítésében, ételek, italok, szükséges eszközök szállításában, menüjavaslatok, menükártyák előkészítésében.

Elvárások

Magyar és szlovák nyelv tudás (közép szintű), erkölcsi bizonyítvány, jogosítvány, középfogú végzettség, szakmai tapasztalat, megbízhatóság, pontosság. Szlovákiai életvitelszerű tartózkodás lakcímmel (pozitív felvételi eljárás  esetében már be kell mutatni a hivatalos okmányt erről a tényről).

Előnyt jelent

Minimum három év szakmai tapasztalat, érettségi.

Amit kínálunk

Megfelelő bérezés (2.000 EUR), stabil fizetés, állás, jogtisztán bejelentett bér Szlovákiában, euróban történő fizetés. Étkezési utalvány havonta.

Céginformáció

Magyarország Főkonzulja által vezetett külképviselet képviseli a küldő államot, érdekvédelmi, reprezentatív és protokoláris feladatokat lát el. Kapcsolatot tart a fogadó állam hivatalos szerveivel.

On-line a hirdetési felületen. Önéletrajz megküldése a Főkonzulátus e-mail címére.