CER Rendezvényszervező és Vendéglátóipari Kft. (CER KFT.)

Szakács

Feladatok:

    Tapasztalt szakács kollégánkat keressük az Eventrend cégcsoporthoz tartozó, Groupama Arénában működő Gólvonal Bisztróba!

    Munkavégzés címe: Budapest, Üllői út 129, 1091
    Bisztrónk fő profilja a napi menüztetés, egyszerű a'la carte étlappal dolgozunk, meccsek idején besegítünk a rendezvényes konyhának.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 5 év konyhavezetési tapasztalattal rendelkezik
    • Szakács végzettsége van
    • Menü összeállításában rendelkezik tapasztalattal
    • Jó állóképességgel bír

Amit kínálunk:

    • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés 8-17 óra között, plusz rendezvények alatt
    • Leendő kollégánktól kb. havi 200 munkaórát kérünk
    • Kezdő nettó bér 300.000 Ft
    • Támogató vezetőség
    • Cégcsoportos kedvezménykártya
    • Képzési és karrierterv

    Az Eventrend cégcsoport értékei:

    • Biztos háttérrel rendelkező cégcsoport vagyunk
    • Vezetőink emberségesek elérhetőek és támogatóak
    • Teljes életpályát, változatos karrierlehetőséget biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1091 Üllői út 129.

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF