Trenkwalder Kft.

Prémium ügyfélkörrel rendelkező, direkt marketinggel foglalkozó partnerünk részére keresünk új munkatársat!

Cseh-szlovák Team Leader

Főbb feladatok, munkák:

  • 6 fős, de várhatóan 1-2 fővel bővülő cseh/szlovák csapat irányítása
  • Erőforrás menedzsment (szabadságok megszervezése, ütemtervek elkészítése, napi munkafolyamatok hatékony szervezése)
  • Kimenő híváskampányok menedzselése, támogatása és azokról elemzések, riportok készítése
  • IT monitoring, esetleges hibák jelentése (IT-ticketing)
  • Az ügyfélszolgálat folyamatainak folyamatos monitorozása, fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Csapattagok ösztönzése és motiválása a folyamatos szakmai fejlődésre, a minőségi munkavégzésre
  • Új kollégák mentorálása
  • Kimenő és bejövő hívások, e-mailek és chat megkeresések minőségi kiértékelése
  • Ügyfélelégedettség növelésére irányuló fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Megoldás-központú gondolkodásmód szerinti működésre való törekvés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Cseh anyanyelvű, de szlovákul is magas szinten beszélő (C2), valamint folyékony angol nyelvtudással (B2) rendelkező jelöltet keresünk
  • Legalább középfokú végzettség
  • Vezetői tapasztalat supervisorként Contact Centerben vagy hasonló területen
  • Precíz és megbízható
  • Felhasználói szintű számítógép és MS Office ismeretekkel
  • Eredmény és sikerorientált munkavégzés
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Határozott és magabiztos fellépés

Előnyt jelent

  • Magabiztos magyar nyelvtudás (B2)
  • Ha rendelkezik autóiparban szerzett ügyfélszolgálati tapasztalattal
  • Ha ismeri a Virtual Call Center és a MS Dynamics szoftvereket

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetést és béren kívüli juttatási csomagot (Cafeteria)
  • Részvételt szakmai képzéseken, külső és belső tréningeken
  • Támogató, nyugodt légkört
  • Hosszútávú munkalehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Cseh (Anyanyelvi szint)
  • Szlovák (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest