A Profession.hu Karrier Napok nyerteseinek önéletrajzát karrier tanácsadónk kiértékeli és személyre szólóan rövid visszajelzést küld. A nyertesek tippeket kapnak arra vonatkozóan, mitől lehetne még jobb az önéletrajzuk, illetve felhívjuk a figyelmet az esetleges hibákra. A visszajelzéseket a megadott e-mail címre 2013. április 30-ig küldjük el.


Aczél Albertné
Orgovány
Adlovits István
Veszprém
Agócs Melinda
Seregélyes
Albert István
Gyömrő
Albert Szabolcs
Budapest III
Andó Ildikó
Budapest III
Andriska Ildikó
Kiskőrös
Ángyán Gergely
Budapest VIII
Antal András
Miskolc
Antal Bernadett Kinga
Budapest XI
Arany Ildikó
Budapest, Gyáli út 21-23. VII.ép. 3/28
Babocsány Ferencné
Komló
Baho-Borzók Noémi
Budapest XIII
Baja Ildikó
Bakonycsernye
Bak Andras
Nyírcsaholy
Bakonyi Zsolt
Mosonszolnok
Bakos Katica
Budapest XV
Balázs Ildikó
Fót
Balázsné Péter Zsuzsanna
Budapest XVI
Bálint Henrietta
Csanádpalota
Bálint Attila
Érd
Balla Csilla
Kiskunfélegyháza
Balog Ádám
Kecskemét
Balogh Krisztián
Szentes
Baltás Réka
Budapest XI
bálványosi anita
Budapest VI
Bangó Zoltán
Nagykanizsa
Bári József
Onga
Barkó Erzsébet
Tata
Barna Csilla
Budapest VII
Barnaki Csaba
Budapest IV
Bársony Ambrus
Budapest XV
Bazsó Attila
Egyházasrádóc
Becze Kinga
Tatabánya
Béki Gábor
Budapest XIV
Belényesi Tamás
Siófok
Beluscsák Andrásné
Hangony
Benedek Áron
Szombathely
Benes Ádám
Szolnok
Benkéné Lénárdt Edit
Jászberény
benyák attila
Hatvan
Berey Csaba
Székesfehérvár
Berta Zoltán
Miskolc
Beszédesné Sztancsik Ildikó
Piliscsaba
Bezselics Edina
Ajka
Bobák Anita
Veresegyház
Bocsi Zsolt
Füzesabony
Bocskay Máté
Budapest I
Bodnár Judit
Budapest XI
Bodolai Miklós
Edelény
Bogár Nóra
Dunaújváros
Bogdányi Rudolf
Budapest VI
Bognár József István
Budapest XIX
Bondor Tibor
Maglód
Borbély Zsolt
Budapest X
Boros Ilona
Budapest XX
Boros Maja
Budapest XIV
Borsik Anita
Soltvadkert
Boruzs Márta
Debrecen
Bosznai Miklós János
Baja
Botos Eszter
Budapest XVI
Bozsinovné Rási Emese
Arnót
Böhm Terézia
Budapest XIV
Bősze Tamás
Biatorbágy
Braun Andrea
Veresegyház
Brezovszki Andrea
Paks
BRUCKNERNÉ GABURI ERZSÉBET
Budapest XV
Brulichné Várnagy Marianna
Szob
Bucsi Mária Erzsébet
Budapest II
Bugyi László
Szeged
Burai Ernő
Mezőberény
Burnyocki József
Budapest XI
Bükki Nóra
Budapest IV, József Attila u. 31.
Csaba Zsuzsanna
Budapest IV
Csala Zoltán
Vác
Csatlós Tímea
Budapest XI
Csepregi Roland
Szeged
Csercsa László
Jásztelek
csillag andrea
Szabadbattyán
Csonka István
Zsámbék
Csontos Éva
Budakeszi
Csorba Dávid
Budapest XI
Csorba István
Budapest XIII
Csuhajné Krucsai Ibolya
Sirok
Csúzi Erzsébet
Fót
Czinege Gizella
Nyárlőrinc
Cziráki Ferenc
Budapest XXI
Danyi Nikolett
Szolnok
Darnai Tibor
Tiszaújváros
Dékány Nikolett
Tevel
Deli Istvan
Tiszaújváros
Dobra Zsolt
Budapest X
Dombi Andrea
Tata
dr Németh Andrea
Budapest VIII
Dr. Antal Ferenc
Debrecen
Dr. Burányi Bernadett
Győr
Dr. Juni Eszter
Pécs
Dr. Nagyné Kardos Ágnes
Budapest XXI
Dudás János
Budapest XXI
Dudás Mihály
Gárdony
Dummel Artúr
Budapest X
Dupai Gábor
Budapest XX,Vízisport utca 9.
Egei Laszlo-Csaba
helység neve
Ekés Zsófia
Budaörs
Erdei Zoltán
Budapest III
Erdődi Marcell
Budapest XIII
Evanics Attila
Újiráz
Fábián Andrea
Debrecen
Fábián Barbara
Budapest XIX
Faddi Norbertné
Székesfehérvár
Fall Viktória
Budapest IV
Farkas Erika
Bag
Farkas Gáborné Judit
Kecskemét
Fazekas Ferenc
Nagykőrös
Fehér Ibolya
Pécsvárad
Fehér Katalin
Budapest XIV
Fehérvári István
Kalocsa
Feid Judit
Budapest XIV
Fejér Sándor
Nagykőrös
Fejes Mihály
Budapest VIII
Fekete Gábor
Budapest X,Budapest
Fekete János Szabolcs
Nyíregyháza
Fekete Jánosné
Budapest XV
Fekete Krisztián
Tibolddaróc
Fekete-Kovács Melinda Mária
Budapest XVII
Felek-Nagy Márta
Budapest XV
Fischer Edit
Budapest III
Fischer Gábor
Budapest XIV
Fodor Alex
Miskolc
Földi Ottó
Szeged
Gábor Melinda
Jászberény
Gábor Miklós
Budapest XV
Gál Gábor
Debrecen
Gál Lóránt László
Debrecen
Gál Róbert
Budapest XIII
Galambosné Juhász Gyöngyi
Mándok
Gáll Péter Szabolcs
Gödöllő
Gálné Szabó Otília
Pécs
Garai Krisztina
Budapest II
Gárgyán Szabolcs
Szeged
Gazsovics Tímea
Budapest, Bocskai utca 90.
Gecse Anett
Forró
Gerendeliné Papp Annamária
Dombegyház
Gócza Péter Gergely
Budapest XVI
Göttlinger Ákos
Budapest XIV
Guba Renáta
Tiszaújváros
Gulyás Nóra
Tiszakécske
Gyarmati János
Budapest XXI
György Péter
Budapest XIX
Győri Eszter
Dömsöd
Gyuricza Anita
Kóka
Gyurka Tamás
Budapest XX
Gyurkó Tünde
Debrecen
Hagyó Zsanett
Solymár
HARSÁNYI ATTILA
Budapest XVI
Hauzer Dávid
Budapest XI
Hegedus Laszlo
Cibakháza
Hegedűs Péter Ádám
Dunakeszi
Hegedüs Rita Xénia
Székesfehérvár
Herczegh Andrea
Szolnok
Herdáné Nagy Zsuzsanna
Vecsés
Herrmann Ugarte-Quiroz Zsigmond
Budapest XII
Hidvégi Judit
Göd
Hilcz Zoltán
Kozármisleny
Hild Fanni
Budapest VII
Hlavka-Bacsó Zsuzsanna
Budapest I
Holtner Mónika
Pásztó
Hopka Krisztina
Eger
Hornyák István
Edelény
Horváth Balázs
Hatvan
Horváth Bea
Budapest XIV
Horváth Bernadett
Budapest XIII,Budapest
horváth józsef
Szakoly
Horváth Tamásné
Sopron
Horváth Zsuzsa
Újfehértó
Horváthné Gyimesi Ildikó
Komárom
Hrepka Viktória
Budapest XXII
Huber Mihály
Tarján
Hurja Lajosné
Kéthely
Huszár Anikó
Kiskunlacháza
Huszár Edit Katalin
Budapest XIV
Huszta Péter
Szeged
Igaliné Kiss Hajnalka
Siófok Siófok
Ignácz Dóra Anna
Budapest XV, Zsókavár utca 25
Illés Petra
Nádasd
isépy eszter
Budapest XIII
Iván Andrea
Budapest X
Iván Mónika
Kalocsa
Jakab Gyöngyi
Budapest XIV
JAKAB MÁRK
Dunaharaszti
Járási Virág
Budapest IX
Jenei Károly
Budapest XX
Jósika Pál Géza
Budapest II, Margit krt. 48.III.24
Juhász Adrienn Anna
Budapest XX,Török Flóris u. 77.
Juhász Dóra
Budapest XVI
Juhász Izabella
Tiszakécske
Kaliszki Mária
Budapest XXIII
Kaló Attila
Budapest VII
Kaltenecker Péter
Dunaharaszti
Karacs Ilona Eleonóra
Debrecen
Károlyi Zoltán
Pécs
Kassai Mónika
Budapest IX
Katona Edina
Nyíregyháza
Katona-Kis Imre
Sződ
Kékesi László
Budapest IV
Kelemen Edina
Vértesszőlős
Kelemenné Beregi Mariann
Budapest III
Keller Péter
Budapest III
Keller Szabina
Budapest VI
Kenderessy Balázs
Budapest XIII
Kenesei Ferenc
Halásztelek
Kertész Ágnes
Pilisjászfalu
Khizi Aniko
Székesfehérvár
Király Brigitta
Sárvár
Király Gábor
Szekszárd
Király Gyula
Budapest VIII
Kiss Alexandra
Szigetszentmiklós
Kiss Dávid
Hatvan
Kiss István
Vecsés
Kiss János
Budapest XV, Fő út 61.
Kiss Nikoletta
Csővár Csővár
Kiss Noémi
Komló
Kiss Rita
Budapest IV
Kiss Tibor
Budapest XI
Klinkó László
Nagykőrös
Kóbor Edit
Budapest XII
Koch Mónika
Budapest XIX
Kocsis Annamária
Tököl
Kocsisné Fűtő Krisztina
Budapest XXI
Koczor Regina Éva
Ercsi
Koletár Csaba
Budapest XIII
Koller Dóra
Csongrád
Kolozs-Simon Mónika
Letenye
Kolozsvári Katalin
Budapest III
Kónya Balázs
Domaszék
Kopcsányi Eszter
Budapest I, Krisztina körút 26., I/2.
Korbán Zoltán Gábor
Zalaegerszeg
Kosik Petra
Kecskemét
Kossa Éva
Lajosmizse
Kosztina Darja Boriszovna
Budapest X, Hungária krt. 5-7
Kosztolánczi Enikő
Győr
Kovács Sándor
Pécs
Kovács Edit
Budapest IX
Kovács Gergely
Szeged
Kovács Katalin
Komló
Kovács Magdolna
Budapest XII
Kovácsné Horváth Erika
Somogyjád
Kovácsné Puskás Mónika
Kecskemét
Koza Józsefné
Gödöllő
Kozma Zsolt
Budapest XIV
Kőszegi Gyula
Budapest IV
Kőszegi Mihály
Budapest XVI
Köteles Andrea
Budaörs
Krammer Péter
Somodor
Kratina Andrea
Budapest XII
KRISTON ERIKA
Budapest XIX
Krivánik Gábor
Budapest XIII
Kródi Zoltán
Paks
Kucsma Daniella
Miskolc
Kukucskáné Száraz Katalin
Budapest XVI
Kult Judit
Budapest II
kun erzsébet
Dévaványa
Kundi József
Győrújbarát
Kurián Kornélia
Miskolc
Kúti Zoltán
Budapest VII
Lajos Erika
Helvécia
lajos juhasz renata
helység neve
Lakó László
Nyíregyháza
Láng Ádám
Budapest X
Lauber Gergely
Miskolc
Léhárt Dezső
Budapest VII
Lohner Ákos
Sárosd
Lotz Andrea
Budapest XVIII
Lőrincz István
Veszprém
Lőte Petra
Budapest XIII
Lukácsné Grózner Andrea
Nagykanizsa
Mag Zsuzsanna
Tápiószecső
Major László
Berzence
Majorosné Tünde
Budapest XVIII
Mandalov Anton
Budapest XVI
Marada Judit
Budapest XI
Markoja Erika
Budapest XIX
Markosné Kerekes Katalin
Baja
Marton István
Tatabánya
Márton Zsuzsa Irén
Hosszúpályi
Masir István
Kazincbarcika
Máté János
Szigetszentmiklós
Meretei Réka
Székesfehérvár
Mező Gergő
Kék
Milch Gábor
Budapest XIV, Paskál u. 52/b
Milka Norbert
Budapest XV
Mohos Ágnes
Budapest XI
Molnár Alexandra
Mende
Molnár András
Albertirsa
Molnár Beatrix
Tiszalök
Molnár Brigitta
Dunakeszi
Molnár Ingrid
Dénesfa
Molnár János
Budapest
Molnár Julianna
Baja
Molnár Péter
Budapest IX
Molnár Tibor
Budapest XI
Morán Gyula
Budapest XVI.k .Futórózsa 91
Motilné Ferenczi Aranka
Tata
Müller Csaba
Győr
Müller Péter
Gödöllő
Nadasdi Laszlo
Budapest XIII
Nagy Dóra
Budapest II
Nagy Ferenc
Békés
Nagy Gabriella
Érd
Nagy István
Miskolc
Nagy Mariann
Dunaharaszti
Nagy Tamás
Komló
Nagy Tímea
Szentendre
Nagy Zoltán
Kaposvár
Nagypál Máté
Budapest XVI
Nebehaj Adrienn
Piliscsév
Nejpár Gabor
helység neve
Németh Judit
Kaposmérő
Németh Zsolt
Sopron
Nika Erzsébet
Budapest XXI
Ninche Jalil
Jászjákóhalma
Novaszel Norbert
Szeged
Nyerges Tamás
Dunaújváros
Nyitrai Gerda
Papkeszi
Nyitray-Koós Tímea
Miskolc
Orosz Adrienn
Tar
Orsós Henrietta
Budapest XIV
Őri Attila
Dunakeszi
Pálfi Bernadett
Fót
Pálinkás Nikoletta
Székesfehérvár
Pallagi Krisztina
Tata
Pandur Krisztián
Budapest XX
Pap Balázs
Szentlőrinc
Pap Tibor
Budapest XVIII
Pápai Tamás
Gödöllő
Papp Ágnes
Budapest IX
Papp Kornél
Monor
Papp Ottó
helység neve
Papp Zoltán
Bodajk
Pasztelyák Miklós
Budapest XIII,Visegrádi utca 57.
Patkó Gábor
Eger
Patkó Imre Tibor
Füle
Pavlíková Andrea
helység neve
Pavlokin Anikó
Budapest XIX
Pelyvás Zoltán
Nagyecsed
Petkó Margit
Pilisszentlászló
Pető Ferenc
Kecskemét
Pflanczerné Szabó Gabriella
Siófok
Piller Krisztián
Pécs
Pintye Miklós
Budapest XIX
Polgár Róbert
Komárom
Polóny Levente
Budapest VIII
Poór Sándor
Budapest IV,Szigeti József utca 23
Prépost Gábor
Nagykanizsa
Primmer Györgyi
Érd
Priskin Lászlóné
Mezőkovácsháza
Rácz István
Ősi
Rácz László
Budapest IV
Rékasi Mihályné
Jászberény
Rigó Ernő
Vasvár
Ruppert Róbertné Gabriella
Mosdós
Ruszinné Tanczig Gabriella
Sződ
Salamon Viktor
Füzesabony
Sándor Mónika
Nyékládháza
Sanyó Tamás
Debrecen
Sarkantyús Józsefné - Ildikó
Piliscsév
Schneider Mátyás
Budapest XXI,Kossuth Lajos utca 24.
Schnürmacher Gábor
Budapest XIV
Schvarcz Dávid
Sárbogárd
Sebestyén Szilvia
Diósd
Sebők Péter
Budapest VIII
Serestyén Bernadett
Kecskemét
Simon Csaba
Hatvan
Sipiczki János
Nagytarcsa
Skultétyné Csajági Aletta Rózsa
Szabadbattyán
Solymosi Zsolt
Budapest X. ker
Sólyom András
Budapest VII
Somodóczki-Murzsa Krisztina
Budapest XXI
Somogyi Orsolya
Budapest III
Somogyi Tamás
Algyő
Somogyvári Tibor
Pécs
Stier Veronika
Érd
Striz Adrienn
Pellérd
Szabadvári Károly
Budapest XIV
Szabó Aladár
Leányvár
Szabó Andrea
Budapest II
Szabó Balázs
Budapest VII
Szabó Barbara
Budapest XI
Szabó Dorottya
Budapest XIV
Szabó Ferencné
Szeged
Szabó Ibolya
Kerepes
Szabó Imre
Somogyjád
Szabó Katalin
Vasvár
Szabó Kinga
helység neve
Szabó Krisztina
Szeged
Szabó Péter
Budapest IV
Szabó Zoltán
Békéscsaba
Szabó Zoltán
Tószeg
Szabó Zoltán
Szeged
Szabó-Jámbor Éva
Győr
Szajkovics Gábor
Kapuvár
Szamay Zsolt
Budapest VI
Szántó Alexandra Viktória
Törökbálint
Szanyó Tamás
Budapest XI
Száz Orsolya
Budapest XII
Szécsi Róbert István
Szeged
Szécsi Antal
Szeged
Szécsi Imre
Kazincbarcika
Szedlák Ferencné
Budapest XXI
Szegedi Gyula József
Szentlőrinc
Szegedi László
Debrecen
Szegedi Tamás
Budapest XIII
Székely Csaba
Budapest XVII
Széll Zsófia
Budapest XIV
Szepesi Ferencné
Debrecen
Széphegyi Lászlóné
Gönyű
Szikora Anna Ágnes
Nagylóc
Szilágyi Barbara
Mosonmagyaróvár
SZILÁGYI CSABA
Budapest XVI
Szilágyi Emese
Budapest XII
Szilágyi Klaudia
Budapest XVIII
Szilágyiné Nagy Ildikó
Kozármisleny
Szolvik Hajnalka
Budapest XXII, Kápolna u. 13.
Szoták Péter
Miskolc
Sztastyik Éva
Szombathely
Sztovics Andrea
Budapest XVIII
Sztrapkó Zsolt
Miskolc
Szűcs Tibor
Gyöngyös
Szücs-Laurencsik Tímea
Tatabánya
Takács Tünde
Szombathely
Takácsné Nagy Marica
Hajdúböszörmény
Támadó Tímea
Budapest XIV
Tamás Viktória
Budapest XXI
Tamási Tímea
Budapest XIII
Tárnoki Zoltán
Budapest XIV
Tarró Balázs
Győr
Teleky Zsolt
Kecskemét
Temesiné dr Bakos Csilla
Budapest II
Temesvári Zsolt
Budapest XI
Timon Gergely
Budapest II
Tombi Ákos
Zalaegerszeg
Tonhaizer Zoltán
Debrecen
Tornyai Richárd
Budapest XIII
Tóth Kinga
Ják
tóth A.Zoltán
Kisvárda
Tóth Adrien
Maklár
Tóth Attiláné
Budapest XXI
Tóth Balázs
Pécs
Tóth Bernadett
Kartal
Tóth Ferenc
Üllő
Tóth Ferenc
Szegvár
Tóth Judit
Budapest XIV
Tóth Katalin
Budapest V
TÓTH KLÁRA
Budapest VIII Illés u 24 .fsz4.
Tóth Lászlóné
Budapest XXI
Tóth Noémi
Fót
Tóth Noémi
Budapest IV
Tóth Piroska
Városföld
Tóth Richárd
Komárom
Tóth Róbert
Budapest XIV
Tóth Szilvia
Budapest XI
Tóth Tibor
Budapest XXIII
Tóth Zoltán
Poroszló
Tömöri Tünde
Budapest XI
Török Brigitta
Balatonboglár
Török F. László
Budapest XIII
Turczi László
Gencsapáti
Ujlaki Kinga
Budapest IV
Váczi Margit
Budapest XIX
Vajda zsuzsanna
Érd
Valcsák Evelin
Eger
Valkai Péter
Maglód
Válóczi Edina
Hatvan
Váradi Denis
Budapest III
Varga Ágnes Tímea
Budapest II
Varga Attila
Budapest
Varga Beáta
Csopak
Varga Mihályné Anikó
Pápateszér
Varga Norbert
Hárskút
Varga Piroska
Püspökladány
Varga Rita
Budapest XIV
Varga-Schulz Veronika
Budapest XVII
Varju Kitti
Pápa
Varró Attila
Veresegyház
Vas Viktor
Jászberény
Vassné Hamza Pálma
Budapest XIX
Végh János
Sárszentlőrinc
Venczel Balázs
Budapest, Borsika utca 36
Veres Andrea
Budapest XVIII
Veresné Danilla Marianna
Dunavarsány
Vizi Gréta
Budapest III
Vlad Tibor
Zsámbék
Volóczi Valéria
Nyírtelek
Vőneki Ádám
Budapest XIV
Weibl Dorottya
Tószeg
Zachar Ildikó
Budapest XVII
Zador Peter
Budapest XII
Zadravecz Katalin
Budapest XII
Zsidai Zsolt
Bicske
Zsirkó Erika
Miskolc