Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs ukrán/orosz nyelvtudással - Diákmunka

Bruttó 1 650 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Szeged

Magyarország egyik legmeghatározóbb telefonszolgáltató cégénél, a Yettel-nél (korábban Telenor) vállalhatsz most diákmunkát, amely 25 éve szolgálja ki ügyfelei igényeit. Olyan termékeket és szolgáltatásokat kínál ügyfeleinek, amelyek megkönnyítik a kapcsolattartást és innovatív jellegüknél és környezeti hatásaiknál fogva hozzájárulnak a fenntartható fejlődéshez.

Főbb feladatok, munkák

  • Beérkező ukrán vagy orosz hívások kezelése
  • Ingyenes kártyák regisztrációja az ukrán menekülteknek belső rendszereken keresztül
  • Telefonos kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Ügyfelek általános tájékoztatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Ukrán vagy orosz nyelvtudás társalgási szinten
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • 2 hetes tréningen való részvétel (2x40 óra)
  • Munkaidő
  • Hétfőtől vasárnapig 08.00 és 21.00 óra között, ráérésedhez igazodva
  • 4-6 órás beosztások
  • Heti 15-20 órás munkavállalás

Amit kínálunk

  • Bérezés bruttó 1650 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1650 Ft lesz
  • Home office lehetőség minden második héten
  • Tapasztalatszerzés telekommunikációs környezetben
  • Teljesítményhez igazodó jutalékrendszer
  • Hosszú távon végezhető diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Szeged