Német nyelvű adatrögzítő

  • Cég neve

    SCHWA-MEDICO Kft.

  • Munkavégzés helye

    8400 Ajka

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Német anyacéggel folyamatos kapcsolattartás írásban
  • Német nyelvű szoftver használata
  • Német dokumentumok adatainak rögzítése

Elvárások

  • Német nyelv kommunikációképes nyelvtudása szóban és írásban
  • Biztos felhasználói szintű számítógép kezelés, Microsoft programok ismerete
  • Megbízható személyiség, lojalitás, csapatmunkában részvétel

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bér, útiköltség térítés
  • Cafeteria

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Schwa-Medico Kft. fő tevékenységében orvostechnikai eszközök gyártásával foglalkozó, ajkai székhelyű és telephelyű vállalat. Bővülő termelési tevékenységünkhöz keresünk munkatársat akár azonnali kezdéssel.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát bérigényének megjelölésével.