Eurest kft. felvételt hirdet a következő pozícióba:

SZAKÁCS (HÉTFŐTŐL - PÉNTEKIG, 8 órás, bejelentett munka)

Hirdetés szövege:

    Amit kínálunk:
    • szabad hétvége, fizetett szabadság a munka törvénykönyve alapján,
    • állandó délelőttös műszak,
    • meleg étkezést és személyzeti védőitalt biztosítunk,
    • munkaruha,
    • 8 órás munka,
    • korrekt bérezés, teljes bruttó béres bejelentés,
    • igényes munkakörnyezet, professzionális konyhatechnológia,
    • hosszú távú biztos megélhetés,
    • szakmai irányítás, korrekt csapat, kellemes munkahelyi légkör.
    • stabil, kiszámítható munkarend,
    • folyamatos szakmai kihívás.

    Feladatok:
    • ételek elkészítése Séffel egyeztetett receptúrák alapján,
    • tálalási feladatok ellátása,
    • a konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése, beleértve teljes kőrűen az alapanyagok szakosított tárolását (FIFO) elv szerint.
    • áru átvétel és elpakolás, konyhai takarítás munkafázisok a műszak befejezésével,
    • higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) szabályok betartása és betartatása.

    Elvárások:
    • szakképzett, minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
    • naprakész konyhatechnológia ismeretek, sütés, főzés, párolás, szeletelés
    • érvényes negatív mellkas röntgen lelet,
    • pontos, önálló,
    • munkájára, önmagára és környezetére igényes,
    • kulturált ápolt megjelenés.

    Munkavégzés helye:
    Székesfehérvár (gyár területén üzemelő étterem).

    Munkaidő: 1 műszak. 8 órás munka.

    Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 30/860 86 62
    Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a „Jelentkezem” gombon keresztül.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár