MÍVES KFT.

Szakács

Hirdetés szövege:

    Mom parkban működő egészségtudatos éttermünkbe keresünk szakácsot főállásban. Egészségtudatos reggelik, ebédek, vacsorák szerepelnek kínálatunkban. Olyan kollégát keresünk, akinek mindezek mellett sokat jelent az, hogy nappali nyitvatartású hely vagyunk, ahol újdonságokat tanulhat, gyakorlatot szerezhet egy aktív forgalmú hely üzemelésébe.

    AMIT MI KÍNÁLUNK:

    kegyensúlyozott munkalégkör,

    heti öt munkanap, két szabadnap,

    havi rendszerű fizetés,

    szabadságolás

    korrekt munkáltatói hozzáállás

    hosszútávú munkalehetőség

    egészséges napi étkezés biztosítása.

    FELADATOK, ELVÁRÁSOK:

    vendéglátásban szerzett szakács pozícióban betöltött korábbi tapasztalat,

    nyersanyagok előkészítése, feldolgozása,

    a’la cart ételek betanulása, elkészítése

    pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Havi nettó fizetési keret:

240 000 HUF