Szakács / konyhafőnök

Éléskamra Gastro Kft.

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

SZAKÁCS / KONYHAFŐNÖK

Főbb feladatok, munkák:

Péceli éttermünkbe keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat Szakács / konyhafőnök pozícióba!

Feladatok:

  • Ételek készítése
  • A konyhai dolgozók munkájának összehangolása, motiváltságuk fenntartása
  • Személyzeti létszám optimális kihasználása
  • Gazdaságos működés fenntartása
  • Étlapszerkesztés, étlapírásban, kalkulációk készítésében való részvétel
  • Megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül

Jelentkezni a lenti JELENTKEZEM gombbal!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szükséges a Szakirányú vendéglátóipari végzettség
  • Idegen nyelv ismerete nem szükséges

Amit kínálunk:

  • Korrekt munkafeltételek
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kiszámítható bér, pontos kifizetés
  • Ingyenes munkavállalói étkezés

Könnyen megközelíthető a 17. Kerület mellett, M0 vonalán, BKV 169E közvetlen busz járatával Örs Vezér térről, vagy Keleti pályaudvarról közvetlenül vonattal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács

Jelentkezni lehet a lenti JELENTKEZEM gombbal!