EVENT+INCOMING Kft.

Szakács

Főbb feladatok, munkák:

    SZAKÁCS/SÉF

    Róma ételbár:

    Budán nagy múlttal rendelkező vendéglőbe keresssük Szakács/Séf pozícióba főzni akaró és tudó új kollégáinkat. Az étteremről:

    -Tervezett nyitvatartási idő : 8-16-ig minden nap (vasárnap még kérdőjeles)

    -magyaros konyha

    -az étterem 25fő, plusz nyáron 40 fő terasz

    Az étterem több mint 30 évet üzemelt, nagyon nívós vendég körrel rendelkezik. Tovább szeretnénk vinni a hagyományát, egy kis ráncfelvarrás és felújítással megújítva mind a vendegteret mind a konyhát. Jelenleg felújítási munkák zajlanak, de leendő kollégáinkat be szeretnénk vonni a tervezési fázisba is már (étlap írás, alapanyag beszerzés megtervezése, kalkuláció receptúra összeállítása..es a többi) Tervezett nyitás január közepe. Addigra szeretnék összeállítani egy stabil csapatot ahova mindig szeretsz majd bejárni dolgozni.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárásaink: végzettség -konyhán való jártasság min 3 év -tiszta precíz igényes munka végzés -tiszteli a kollégáit és a munkahelyét -megbízható és pontos -lojális természetű -magyar konyha tapasztalat -kalkulációt készít -árut rendel betartja és betartattja a HACCP előírásokat

Amit kínálunk:

    Amit mi kínálunk cserébe a befektetett időd és energiadert:

    -Nappali munkavegzes

    -munka idő 7:30-17:30

    -Szakács fizetés megegyezés szerint

    -nagyon jó hangulat

    -emberi bánásmód és hozzád állás

    -személyzeti ebéd, kávé, üditő

    -bónuszok

    Minden más kérdésre nagy szeretettel válaszolunk egy személyes interjú keretében A fényképes önéletrajzokat a megadott email címre varjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1015 Budapest, Fazekas utca 4.

Havi nettó fizetési keret:

400 000 HUF