ESPA KFT.

Szépia Bio & Art Hotel

Szállodánk a Zsámbéki-medencében helyezkedik el gyönyörű környezetben. A főváros közelsége és a kiváló infrastruktúra miatt igen kedvelt mind az egyéni mind az üzleti vendégek körében. Wellness-részleggel, saját étteremmel és számos sportolási lehetőséggel rendelkezik a szálloda. Családias hangulat, kellemes munkakörnyezet jellemzi cégünket.

Szakács

Feladatok:

    Zsámbéki 4*-os Szépia Bio & Art Hotelbe elhivatott szakácsot keresünk. Hosszú távú munkalehetőség, biztos jövedelem. Kulturált, családias munkakörnyezet. Vidám csapat. Jól felszerelt konyha. Feladatok közé tartozik büfék elkészítése, tálalása, a la carte ételek készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szakirányú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Jártasság a la carte ételek készítésében

    Közeli lakóhely

    Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    Versenyképes fizetés

    Kellemes munkakörnyezet

    Kihívásokkal teli mindennapok

    Teljes munkaidős állás

    Családias hangulat

    Lelkes, motivált csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2072 Zsámbék, Nyárfás utca 2.