Duna Szálloda Zrt.
Csatlakozz hozzánk

Szakács

pozícióba!

Hirdetés szövege:

    Készen állsz, hogy megkezd a kalandod a világ első számú szállodaláncánál?

    A pesti rakparton elhelyezkedő Budapest Marriott Hotelnél támogatunk abban, hogy megvalósítsd az álmaid – megismerheted a szállodák világát, lehetőséget adunk a fejlődésre, a folyamatos hosszú távú munkalehetőségre, megismerheted lelkes munkatársainkat, valamint részt vehetsz állandó céges rendezvényeinken.

    Kiváló munkakörülményeket biztosítunk, ahol valóban érezheted, hogy TE is számítasz!

    A Marriott világszerte sorozatosan elnyeri a legvonzóbb munkáltató címet különböző kategóriákban, mint például a Working Mother / Dolgozó Anyák, Diversity Inc.,/ Sokszínűségi egyesület és a LatinaStyle magazin is több ízben elismeréssel jutalmazta. A FORTUNE magazin immáron sorban a tizenkettedik éve tünteti fel a Marriottot a “100 legjobb Munkáltató” között.

    A vállalati juttatások nem merülnek ki az előrelépési lehetőségekben, beiskolázási támogatásban, karrier tervezésben, kedvezményes szobaár igénybevételi lehetőségben a Marriott szállodákon belül.

    Lennél a következő…

    SZAKÁCSUNK?

    Feladataid a következők lesznek:

    • Látvány konyhánkban ételek készítése, tálalása,
    • Kisegítő személyzet irányítása,
    • Receptúrák betartása, betartatása,
    • Alapanyagok, félkész és késztermékek leltárinak követése,
    • Árurendelés összeírása.

    Téged keresünk, amennyiben az alábbiak igazak rád:

    • Vendég centrikus szemléletmód,
    • Maximális igényesség önmagára és munkájára,
    • Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás,
    • Elkötelezettség,
    • Rugalmasság, kitartás,
    • Önálló munkavégzés.

    Amit ajánlunk számodra:

    • Folyamatos hosszú távú munkalehetőség,
    • Stabil, nemzetközi háttér,
    • Térítésmentes személyzeti étkezés,
    • Kiváló megközelíthetőség, akár tömegközlekedéssel is,
    • Utazási költségtámogatás,
    • Előrelépési lehetősége,
    • Kiváló munkakörülmények,
    • Céges rendezvények (Családi nap, Dolgozói hét stb).

    Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz a megadott elérhetőségen!
    Már várjuk, hogy a csapatunkban üdvözölhessünk!

    #budapestmarriott

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1052 Budapest, Apáczai Csere János utca 4.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek