Szakács (Budapest, 10. kerület)

Hirdetés szövege:

    Piacvezető cégcsoportunk BUDAPEST,10. KERÜLETI vállalati étkeztetési területére keresünk munkatársakat SZAKÁCS munkakörbe.
    MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?
    • hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,
    • határozatlan idejű munkaszerződést, egész éves foglalkoztatást,
    • kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt,
    • modern munkakörnyezetet kínálunk.

    MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
    • elkészíted a napi menüket és á la carte ételeket a konyhafőnök irányítása mellett,
    • érzékszervi ellenőrzést végzel az általad elkészített ételeknél,
    • feladatod lesz még az ételek ízléses tálalása is.

    MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?
    Hétfőtől péntekig 6 órától 14:30-ig, a hétvégi pihenőidő biztosított a számodra!

    MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?
    Legyen szakács végzettséged és legalább 3 éves szakmai tapasztalatod.

    ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van
    á la carte ételek és sütemények elkészítésében tapasztalatod.

    Érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között a 06 70 681 2276-os vagy 06 30 386 5082-es telefonszámon is!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Gyömrői út 104.