Keskeny Nyomda
Bővülő csapatunkba

Projekt koordinátor (angol VAGY német nyelvtudással)

munkatársat keresünk.
Tevékenységünk középpontjában az ember áll. A Keskeny Nyomda értéket teremt és értéket közvetít munkatársai, és megrendelői számára. Maximális minőséget a legkorszerűbb technológiával. Több mint 30 éve kiszámítható, stabil munkahelyet biztosít munkavállalóinak, megbízható nyomdai partnerként van jelen hazai és nemzetközi piacon is.

Főbb feladatok, munkák:

  • a megrendelés beérkeztét követően kapcsolatfelvétel az ügyfelekkel, tisztázni a gyártás és szállítás részleteit
  • árajánlat kérések fordítása, technikai paraméterek tisztázása
  • árajánlatok határidőre történő kiküldése
  • a termék gyártása során folyamatos kapcsolattartás a megrendelő és a nyomda gyártmánygazdái között
  • esetleges reklamációk kezelése a minőségügyi vezető irányításával
  • határidők egyeztetése a megrendelővel, termelésirányítással, fuvarszervezéssel,
  • pénzügyi osztállyal való kapcsolattartás, feladatuk támogatása szerződéskötés menedzselése
  • megrendelések teljesítésének nyomon követése
  • jelentések, riportok, beszámolók készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • főiskolai végzettség
  • kiváló kommunikációs képesség (elsősorban angol nyelvtudás szükséges) - a munkatárs telefonon és emailben fogja tartani a kapcsolatot nyugat-európai megrendelőkkel, akikkel egyeztetni kell a gyártással összefüggő kérdésekről, problémákról, számlákról, feltételekről, etc.
  • határozott, önálló személyiség
  • precizitás, pontosság
  • gyártó cégnél szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • logisztikai területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • nyomdaipari, csomagolásipari területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Remek csapat
  • Betanulási idő
  • Fejlődési lehetőség
  • Érdekes projektek
  • Csapatépítő programok
  • Éves bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Rákospalotai határút 6.

Jelentkezni angol vagy német nyelvű önéletrajzával tud a "jelentkezem" gombra kattintva.