A Duparec Kft. csepeli papírhulladék feldolgozó-és válogató üzemébe munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • értékesítés számlázása a társaság integrált vállalatirányítási rendszerében
  • tárgyi eszközök és immateriális javak számviteli jellegű, analitikus és főkönyvi nyilvántartásainak kezelése az SAP rendszerben
  • egyéb számviteli és pénzügyi feladatok ellátása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • 2-3 év szakmai gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismertek
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • munkához való pozitív hozzáállás, terhelhetőség
  • precíz, pontos, lelkiismeretes munkavégzés

Előny:

  • tárgyi eszköz könyvelésében szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
  • idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil multinacionális nagyvállalati háttér
  • biztos jövedelem
  • nagyfokú szakmai önállóság
  • hosszú távú munkalehetőség
  • parkoló, illetve tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1215 Duna utca 42.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.