Állások, munkák és állásajánlatok

Találatok (2 db)
  •  ARANYABLAK KFT. - Állás, munka

    Értékesítő - üzletvezető

    Budapest
    Az ideális jelentkező:• önálló munkavégzésre képes• gondolkodásmódja vevőorientált• kereskedői vénával megáldott• céltudatos, precíz, munkájára igényesFeladata:• vevők igényeinek felmérése és kiszolgálása,• szaktanácsadás,•...
    május 10. 07:13
  • ARANYABLAK KFT. - Állás, munka

    Termelési munkatárs

    Rugalmas munkavégzési hely
    Feladatok: beérkező megrendelések feldolgozása árajánlatok műszaki előkészítése gyártósori kivitelezés, ill. ellenőrzés gyártás során felmerülő hibák feltárása, korrigálása, alapanyag beszerzés A termelési terv...
    április 25. 11:39

Önnek ajánlott állásaink

Figyelem!

A lakhatási támogatást nyújtó ajánlatokat területi szűrés nélkül listázzuk.

A területi beállítás csak a lakhatási támogatás paraméter kikapcsolása után változtatható meg újra!

Keresés finomítása

cégnév

  • ARANYABLAK Kft

kategória

lakóhely (megye, város)

az ön végzettsége

az ön nyelvismerete

az ön tapasztalata

foglalkoztatás jellege

cégméret