Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja.

Munkádat a magas szervezettségről és precizitásról könnyű felismerni? Szívesen támogatnád a jövő mobilitását fejlesztő kollégákat és dolgoznál egy inspiráló légkörben?
Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?
Csatlakozz az AVL pénzügyi csapatához!

Pénzügyi asszisztens

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Belföldi és külföldi kiküldetések teljeskörű elszámolásával foglalkozol
  • Kezeled a forintos és valutapénztárat
  • Banki ügyintézést bonyolítasz
  • Ellenőrzöd a beérkező számlákat alaki, formai és tartalmi szempontból
  • Iktatod és előkészíted könyvelésre a számlákat
  • Egyéb adminisztrációs feladatokat végzel el
  • A könyvelés teljeskörű támogatását biztosítod

Ha mindehhez:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1-2 év tapasztalatot szereztél már hasonló pozícióban
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudással rendelkezel (írott szöveg megértése)
  • Magabiztosan használod az MS Office programjait (Word, Excel)
  • Nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned
  • Jól kommunikálsz, pontos, megbízható, felelősségteljes és proaktív személyiség vagy,

    akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.
A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.
Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.