Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Ha szeretnél egy családias, összetartó csapat tagjaként modern, jól felszerelt irodában dolgozni, akkor köztünk a helyed! Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú mérnökiroda budapesti irodájába

pénzügyi adminisztrátor

kollégát keres:

Az új munkatárs feladatai:

  • a pénzügyi osztályra beérkező számlák, bizonylatok kezelése (érkeztetés, pénzügyi és „tartalmi” ellenőrzés, rögzítés a pénzügyi rendszerekben, előkészítés a könyvelésre, utalások előkészítése)
  • pénzügyi nyilvántartások kezelése
  • pénzügyi osztály munkájának adminisztratív támogatása

Elvárásaink:

  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • közgazdasági szakközépiskola, pénzügyi szakügyintéző végzettség vagy számviteli ismeretek előnyt jelentenek
  • Excel felhasználói szintű, magabiztos ismerete
  • középfokú angol nyelvismeret
  • igényesség az elvégzett munkára, precizitás, pontosság

Amit ajánlunk:

  • fiatal, összetartó csapat, akik munkaidőn kívül is szeretnek együtt lenni (közös ebédek, csapatépítő tréning, pénteki focizás, Balaton körbefutása – UltraBalaton)
  • modern, barátságos, frissen felújított, jól felszerelt, légkondicionált iroda
  • jó megközelíthetőség (M4, villamos, busz), ingyenes parkolási lehetőség
  • nyelvoktatás céges keretek között (angol, német)
  • félbehagyott tanulmányok támogatása munka mellett,
  • versenyképes fizetés

Előny:

  • pénzügyi szemlélet
  • pénzügyi dokumentációban való jártasság
  • B-típusú jogosítvány

Egyéb információ az állásról:

  • azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben érdeklődsz az állás iránt, várjuk fényképes önéletrajzodat és fizetési igényedet is tartalmazó motivációs leveledet magyar nyelven az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Pénzügyi adminisztrátor
  • Rövid pozíció név: Pénzügyi adminisztrátor
  • Hirdető cég: eCon Engineering Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: a pénzügyi osztályra beérkező számlák, bizonylatok kezelése (érkeztetés, pénzügyi és „tartalmi” ellenőrzés, rögzítés a pénzügyi rendszerekben, előkészítés a könyvelésre, utalások előkészítése) pénzügyi nyilvántartások kezelése pénzügyi osztály munkájának adminisztratív támogatása
  • Elvárások: pénzügyi területen szerzett tapasztalat közgazdasági szakközépiskola, pénzügyi szakügyintéző végzettség vagy számviteli ismeretek előnyt jelentenek Excel felhasználói szintű, magabiztos ismerete középfokú angol nyelvismeret igényesség az elvégzett munkára, precizitás, pontosság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: eCon Engineering Kft.>