Pénzügyi asszisztens

  • Cég neve

    Hadnagy Holding Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Forgách utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Szeretsz a számokkal dolgozni?
Imádod a pénzügyi témájú kihívásokat?
Jól érzed magad a felelősségteljes, önálló munkavégzésben?

Ha válaszod IGEN, akkor pályázd meg most PÉNZÜGYI ASSZISZTENS pozíciónkat!

Tulajdonosi körünkbe tartozó, ipari ingatlanok építésével és bérbeadásával foglalkozó cégünk egy kifejezetten szenvedélyes gazdasági szakemberrel szeretne bővülni, aki lendülettel veszi az akadályokat.
Csapatunk olyan hatékony és elkötelezett hozzáértőt keres PÉNZÜGYI ASSZISZTENSKÉNT, aki magabiztosan mozog a pénzügyi világ és a kihívások terepén.

Mint Magyarország egyik legnagyobb ipari társasházi csarnokfejlesztői, közel 80 000 négyzetméternyi prémium minőségű kkv csarnok és több, mint 150 raktár értékesítésével - ezek mind zöldmezős beruházások - foglalkozunk.
Mi nem csak csarnokokat építünk, hanem a jövőt formáljuk.

Jövőképünk:
Folyamatos építkezés és növekedés.

Feladatköröd:

  • ipari ingatlanfejlesztéseinkhez köthető pénzügyi feladatok felelősségteljes kézbentartása,
  • a vezetők és a könyvelők mindennapi munkájának segítése és támogatása,
  • precíz adminisztráció a pénzügyi feladatok elvégzésekor
    • bejövő-, kimenő számlák utánkövetése, teljes körű adminisztrációja,
    • esetenként számlázás
  • kapcsolattartás közmű szolgáltatókkal

Elvárások

Az ideális jelöltünk:

  • büszkélkedhet pénzügyi végzettséggel és 3-5 év pénzügyi tapasztalattal (pénzügyi diploma előny),
  • izgalmas tapasztalata van banki adminisztrációban és kiválóan kézben tartja a számlázásokkal kapcsolatos ügyintézést,
  • magabiztosan használja az Excel-t és tárgyalási szintű angol nyelvtudása van,
  • a szerződések pénzügyi lekövetését teljeskörűen kezeli,
  • cashflowt és riportokat készít, amiből látjuk, hogy minden jól halad,
  • munkája során mindig a maximumot hozza ki magából,
  • az ígéretek és határidők betartását mindig elsődleges fontosságúnak tartja.

Amit kínálunk

Ami megillet, mivel mindig a legjobbat hozod ki magadból

  • remek bejelentett fizetés év végi bónusszal,
  • családias vállalat, barátságos légkör,
  • fiatalos és innovatív vezető(ség),
  • támogató környezet, ahol közösen fejlődünk,
  • korszerű laptop, amely segíti a hatékony munkavégzést,
  • mobiltelefon és egyéb eszközök a munkahelyi kommunikációhoz és kapcsolattartáshoz,
  • korszerűen felszerelt, modern, igényes irodai környezet,
  • határozatlan idejű munkaszerződés, akár azonnal kezdéssel
  • bruttó 49.000 Ft-os Cafetériát kapsz minden hónapban
  • tőkeerős cég vagyunk, ahol van lehetőség a tervezett fejlődés megvalósítására, tapasztalatod kibontakoztatására
  • lehetőség van heti egy nap Home Office-ra,

Céginformáció

Gyere és légy a csapatunk tagja, aki garancia a kiváló teljesítésre és az ígéretek betartására. Segíts nekünk építkezni és hozzájárulni cégünk sikeréhez!

Ha pénzügyi asszisztensként otthonosan mozogsz és osztozol a cégünk jövőképében, akkor itt a helyed!