IKEA Lakberendezési Kft. (IKEA LAKBERENDEZÉSI KFT. - BUDAPEST ÖRS VEZÉR TÉR)

Konyhavezető helyettes

Főbb feladatok, munkák:

    FELADATOK

    • A vásárlók középpontba helyezése, tevékeny részvétel az értékesítés optimalizálásában, és annak elérése, hogy minél több látogatóból vásárló váljon.
    • A felelősségi körbe tartozó munkaterület tisztántartása, továbbá annak professzionális, rendezett, vonzó és hívogató megjelenését fenntartani.
    • A termékek mindenkori tökéletes minőségéről és a pontos beárazásáról gondoskodni.
    • A vásárlók részére a termékek inspiratív prezentálása az értékesítés optimalizálásának érdekében.
    • Az áruházban felszolgált és a termékkínálatban fellelhető élelmiszerek iránti szenvedélyes elkötelezettség, a termékinformációk aktív megismerése és elsajátítása, és azok megosztása a vásárlókkal és a munkatársakkal.
    • A vásárlókkal való aktív kapcsolat keresése és kialakítása, az igények és visszajelzések meghallgatása és proaktív reagálás azokra.
    • Közreműködés az áruház üzleti tervének és az IKEA FOOD akciótervének kidolgozásában illetve megvalósításában, továbbá annak támogatása.
    • A „biztonság mindenekelőtt” filozófia szem előtt tartása, illetve a munkatársak segítése abban, hogy a napi munkafolyamatok rutinjait és követelményeit megismerjék és kövessék.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    ELVÁRÁSOK

    • Szakács végzettség
    • Értékesítésközpontú és szolgáltatás-orientált szemlélet, és vendéglátásban szerzett tapasztalat.
    • Az ételek iránti szenvedély, amelynek köszönhetően büszke elkötelezettséggel képviseled szolgáltatásainkat és termékeinket.
    • Frekventált kereskedelmi környezetben szerzett tapasztalat és annak szeretete előfeltétel, csakúgy mint a rugalmasság, az akciótervek hatékony megvalósításában való jártasság és a tevőleges hozzáállás.
    • Ha inspirál az IKEA vezetői stílusa és fontosnak érzed a példamutató vezetői magatartást, ha napi szinten lehetőséget szeretnél kapni a kezdeményezésre, tanulásra és fejlődésre, és vonz az IKEA-n belüli előrelépés lehetősége…
    • Jól kommunikálsz angol nyelven szóban és írásban.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

    AMIT MI AJÁNLUNK:

    • Alapbér+juttatások
    • Éves cafeteria
    • Kedvezményes étkezési lehetőség+étkezési támogatás
    • Utazási támogatás
    • Előre tervezhető, kiszámítható munkabeosztás
    • Biztonságos munkakörnyezet
    • Lehetőség a fejlődésre az áruházon és régión belül is

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1148 Budapest, Örs vezér tere 22.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

szakács bizonyítvány