Debreceni festőműhely kezdte meg működését
A városban épülő BMW-gyár festőműhelye indult be.
Önnek ajánljuk!
A cégnél az autógyártás év végén kezdődik, de a festőműhely már működik, ahol óránként akár 30 karosszériát is le tudnak festeni.
A 33 ezer négyzetméter területű festőműhely a több mint 400 hektáros telephelyen van. A gyárban többek között egy háromszintes fényezőműhelyt alakítanak ki.
Az autógyártás tervezett kapacitása évi 150 ezer elektromos autó. A debreceni lesz az első BMW gyár, ahol lemondanak a fosszilis tüzelőanyagokról, és a tervek szerint a márka újgenerációs villanyautói készülnek majd itt.
A jelenleg meghirdetett debreceni állásokat itt találjuk. Ha a környéken, Hajdú-Bihar megyében keresnénk állást, nézzük át itt a jelenleg meghirdetett pozíciókat. Sok embert keresnek a megyében az értékesítés, kereskedelem szektorába, fizikai és segédmunkásokra is nagy szükség van, illetve szakmunkásokra is. Továbbá mérnökként is van lehetőség elhelyezkedni a térségben, és az IT programozás, fejlesztés területére is keresnek szakképzett munkavállalókat.
Ha lakhelyünk szerint máshol keresnénk, akkor itt kezdjük az álláskeresést. A kulcsszavas keresésben pedig ez a rész lesz a segítségünkre.
Ha részmunkaidős állásban próbálnánk ki magunkat, kattintsunk ide, de mindenképp érdemes megnéznünk a részletes keresőt is, hogy rátaláljunk a megpályázandó állásokra.
Ha képzettségünk szerint keresnénk a pozíciók között, böngésszünk így:
- szakiskolai végzettséggel itt,
- középiskolai végzettséggel itt,
- főiskolai diplomával pedig itt érdemes szétnéznünk.
Ha még csak most gondoltunk először arra, hogy rátaláljunk az igazán nekünk való állásra, akkor nézzünk körül az álláslehetőségek között, személyes prioritásaink szerint.
Frissítsük önéletrajzunkat és töltsük fel ide, és ha tovább növelnénk esélyeinket, kérjünk hírlevelet és Facebook értesítést is, így biztosan azonnal értesülünk a nekünk való új munkákról!