Vevőszolgálati asszisztens

    A HARTMANN egy teljesen új világot kínál neked. A mi egészségügyi termékeink és megoldásaink az emberek millióival kerülnek kapcsolatba szerte a világban napi szinten – a kórházakban, rendelőkben és az otthonaikban. Az emberek csodálatosak és mi hisszük, hogy az egészségügy erőt ad mindnyájunknak, hogy a világot jobbá tegyük. Mi hisszük, hogy ezért érdemes dolgoznunk most és a jövőben is.

    Sikerünket a hosszú évek során szerzett szaktudásnak és az ügyfelekkel folytatott folyamatos párbeszédnek köszönhetjük. Portfoliónk legfontosabb elemei, amelyeket a jól ismert HARTMANN márkanév alatt forgalmazunk, öt kulcsfontosságú területen nyújtott szakszerű rendszermegoldásokból állnak: sebkezelés, inkontinencia, higiénia, műtéti és sztóma terápiás termékek.

HARTMANN az a hely ahol fontos vagy és számítanak rád!
Terület

    Biatorbágyi központunkba keresünk vevőszolgálati asszisztens munkatársat.

Pozíció

    A feladatkör a következőkből áll össze, vevői rendelések rögzítése, vényelszámolás és kapcsolattartás az egészségügyi szervezetekkel (kórházak, szociális otthonok, patikák).

Vevőszolgálati asszisztens munkatárssal szemben kitűzött elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • számítástechnikai ismeret;
  • SAP ismeret;
  • precizitás, pontosság;
  • megbízhatóság;
  • csapatmunkára való készség;
  • gyors, önálló munkavégzés.
  • Ezen tulajdonságok mellett előnyt jelent a Gyógyászati segédeszköz forgalmazói végzettség, vényelszámolásban szerzett tapasztalat, angol nyelvtudás.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Biatorbágy, 2051 Budapark Paul Hartmann utca 8..

Jelentkezni lehet

A "Jelentkezem" gombra kattintva.
Sátori Péter
Hartmann-Rico Hungária Kft.
2051 Biatorbágy, Budapark,
Paul Hartmann utca 8.