Ügyviteli asszisztens

  • Cég neve

    Szegedi Vízmű Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6720 Szeged, Tisza Lajos körút 88.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

-    szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
-    kimenő és bejövő iratok rendszerezése, kezelése
-    beérkező iratok osztályokra szignálása
-    saját osztályra érkező iratok iktatása
-    elektronikus kapcsolattartás hatóságokkal (cégkapu, hivatali kapu használata)
-    kapcsolattartás társosztályokkal
-    ügyviteli informatikai rendszerek kezelése
-    prezentációs anyagok összeállítása, szükség esetén szakmai anyagok fordítása
-    vállalati rendezvények lebonyolításában részvétel
-    vezetők programjainak, találkozóinak szervezése, ütemezése
-    a vállalat külsős partnereinek, vendégeinek fogadása

Elvárások

Számunkra a legideálisabb jelölt:
•    rendelkezik felsőfokú végzettséggel és magabiztos angol nyelvtudással
•    képes szóban és írásban kitűnően kommunikálni
•    rendelkezik irodai MS Office programok magasfokú ismereteivel
•    jó szervező, aki a nem várt helyzeteket is jól kezeli
•    maximális lojalitás és megbízhatóság jellemzi
•    rugalmas, kreatív, nyitott személyiség
•    feladatorientált, meg tudja találni feladataiban a fejlődési lehetőségeket is
•    törekszik a pontosságra, minőségre
•    tud egyszerre akár több feladatot is menedzselni, priorizálni
•    együttműködő
•    rendszerszemlélet és a szabálykövetés is jellemző rá

Amit kínálunk

-    cafetéria
-    önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
-    stabil, nagyvállalati háttér
-    változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Szegedi Vízmű Zrt. részben multinacionális hátterű közműszolgáltató, Szeged egyik legismertebb munkaadója. Küldetésünk Szeged és Algyő lakosságának, intézményeinek, iparának egészséges ivóvízzel való ellátása, valamint a szennyezett vizek elvezetése, tisztítása környezetkímélő módon.

Büszkék vagyunk arra, hogy a Szegedi Vízmű megnyerte a 2023-as Green Awards díjat, amelynek eredményeként "Az Év Zöld Nagyvállalata" lettünk. Ha olyan csapat részese szeretne lenni, amely elkötelezett a fenntarthatóság és környezetvédelem iránt, akkor itt a helye!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gomb megnyomásával lehet. Kérjük csatolja önéletrajzát és bérigényét!