NATURASOFT Magyarország Kft.

A NATURASOFT Magyarország Kft. magyar tulajdonban lévő ügyviteli szoftverfejlesztő vállalkozás, ami a stabil piaci helyzetének köszönhetően a növekvő ügyfélköre kiszolgálása érdekében, fiatal, hölgy ügyfélszolgálatos munkatársak mellé szintén

ÜGYFÉLSZOLGÁLATOS

munkakörbe új csapattársat keres hosszú távra, teljes munkaidőben,

kizárólag bejövő megkeresések kezelésére, NEM call centeres rendszerbe.

Főbb feladatok, munkák:

Telefonon és e-mailben érkező kérdésekben segítség nyújtása meglévő és új partnerek részére (ehhez betanulási idő, tananyag-és oktatás is biztosított!). Nem call center jellegű a feladatvégzés, hanem a megkeresések jellegétől függően egy része egyéni, egy része csapatmunka, családias környezetben. Az átlag napi kezelendő hívásszám kb. 30 db/fő.

Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (számlázás, rendelések egyeztetése, bejövő hívások rögzítése belső rendszerbe)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Bejövő telefonos ügyfélkezelésben szerzett, legalább 1-2 éves, releváns tapasztalat
  • Átlagon felüli szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, kiváló helyesírás
  • Munkája minőségére kifejezetten igényes, precíz személyiség
  • Magabiztos számítógép használat, gyors gépelés, átlagon felüli problémamegoldó készség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Ügyfélközpontúság, türelem, segítőkészség, kiemelkedő diplomáciai érzék, stressztűrés, lojalitás, dolgozni akarás, csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Betanulási idő alatt is teljes fizetés, mely az önállóság arányában emelkedik
  • Nem jutalékos rendszerű, fix bérezés, 100%-ban bejelentett bruttóval
  • Stabil cégháttér, saját irodaház, légkondicionált iroda, fiatal csapat
  • Túlóra nélküli, fix munkaidő, fix helyszínen, hétköznapokon 8:30-tól 17 óráig

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1113 Budapest, Daróczi út 11.

  • magyar nyelvű önéletrajzzal és
  • kizárólag fizetési igény megjelöléssel!

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!