Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Csapatunk megerősítéséhez keresünk székesfehérvári irodánkba

Ügyfélköri kapcsolattartót román nyelvtudással

Az Ön feladatai:

    Telefonos kapcsolattartás fuvarbörzénk, a TC Truck&Cargo® meglévő román ügyfeleivel. A felmerülő problémák határozott, önálló megoldása. Fordítási munkák (német-román, román-német) elvégzése. Munkájával aktívan járuljon hozzá az elégedett ügyfélkör, valamint a növekvő teljesítmény és minőségi szolgáltatás kialakításához.

Elvárásaink:

  • Román és német nyelvtudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfélorientált hozzáállás, csapatmunka, jó technikai érzék
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német
  • Román

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Várjuk fényképes pályázatát a bruttó fizetési igény megjelölésével és a lehetséges kezdés időpontjával, Hock-Ritter Ildikó részére, a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával:

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Hock R Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Ügyfélköri kapcsolattartó román nyelvtudással
  • Rövid pozíció név: Ügyfélköri kapcsolattartó
  • Hirdető cég: Hock R Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Telefonos kapcsolattartás fuvarbörzénk, a TC Truck&Cargo® meglévő román ügyfeleivel. A felmerülő problémák határozott, önálló megoldása. Fordítási munkák (német-román, román-német) elvégzése. Munkájával aktívan járuljon hozzá az elégedett ügyfélkör, valamint a növekvő teljesítmény és minőségi szolgáltatás kialakításához.
  • Elvárások: Román és német nyelvtudás Minimum középfokú végzettség Ügyfélorientált hozzáállás, csapatmunka, jó technikai érzék Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német, Román
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.17