Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Nettó 200e - 270e Ft havi bér

Protocall 2009 Kft.

1134 Budapest, Tüzér utca 39.

kollégát keres beérkező ügyfélmegkeresések kezelésére a Protocall Web-és Telemarketing Kft.

Tegyük próbára egymást, és legyél Te is része mindennapjainknak, tapasztald meg, miért nyertük meg egyéb más elismerés mellett 2019-ben és 2020-ban is a Szerethető munkahelyek díjat!

Amit tudnod kell: nálunk fontos a szakmai tudás, a hozzáadott emberi értékek, ami hozzásegít minket az ügyfelek és kollégák elégedettségéhez.

Feladatok:

  • ügyfelektől beérkező hívások fogadása
  • e-mail-ok megválaszolása
  • tájékoztatás szolgáltatásokkal kapcsolatban
  • megrendelések kezelése, adminisztrálása
  • felmerülő ügyfélproblémák megoldása
  • reklamációk kezelése

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • kiváló kommunikációs készség
  • nagyfokú monotónia- és stressztűrő képesség
  • nyitva tartás H-V: 6-22 óráig (délelőtti, délutáni, hétvégi munkavégzés is!)

Amiért érdemes minket választanod:

  • Könnyen megközelíthető az irodánk (Budapest, 13. kerület)
  • A vezetők és a kollégák is segítőkészek
  • Képzést biztosítunk, amit a későbbiekben is hasznosíthatsz
  • Próbaidő után igény szerint home office lehetőség
  • kutyabarát munkahely
  • alkalmazotti státusz
  • fizetés nettó 200 000-270 000 Ft
  • határozatlan idejű jogviszony
  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • teljes munkaidős foglalkoztatás (heti 40 óra)

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció

Pályázatát várjuk a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.
Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Protocall 2009 Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait - a kiválasztási folyamathoz tartozó kapcsolattartás, illetve a munkaerő kiválasztásának céljából - nyilvántartsa és kezelje. Tájékoztatjuk, hogy az állás betöltése esetén az adatok törlésre kerülnek.