Az Ingram Micro Magyarország a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedőjének magyarországi leányvállalata, a magyar IT piac egyik legmeghatározóbb szereplője. A cég közel 20 éve van jelen a magyar piacon, és jelenleg több mint 100 alkalmazottal rendelkezik. Az Ingram Micro a világ 45 országában van jelen, több mint 1.700 gyártó termékeit kínálja 160 ország 200.000+ viszonteladója részére.

Jelenleg megfelelő szakmai tapasztalattal rendelkező, lelkes és motivált jelentkezőket keresünk

Senior pénzügyi munkatárs – AR és credit területre

Feladatok:

  • Vevők fizetőképességének vizsgálata, hitelkeretek megállapítása, credit folyamatok támogatása.
  • Vevői folyószámla kezelés.
  • Késedelmi kamat kiszámítása, kamatterhelések elkészítése.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, reklamációk kezelése.
  • Szerződések, okiratok ellenőrzése, kezelése, nyilvántartása.
  • Bankkal kapcsolatos adminisztráció, banki utalások összeállítása, tranzakciók rögzítése.
  • Ad-hoc, napi és heti riportok, kimutatások készítése.
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban.
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban.

Elvárások:

  • Legalább középfokú pénzügyi-számviteli végzettség.
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves gyakorlat.
  • Magas szintű MS Office ismeret.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság, nagyfokú precizitás.
  • Önálló munkavégzés mellett képesség a csapatmunkára.

Előnyt jelenthet:

  • Mérlegképes könyvelői vagy felsőfokú szakmai végzettség.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartásban vagy multinacionális környezetben credit és/vagy AR területen szerzett tapasztalat.
  • Felsőfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos hátterű multinacionális környezet.
  • Versenyképes fizetés és juttatások.
  • Korszerű munkakörülmények.
  • Könnyű megközelíthetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47.