Szeretne egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni?

A Magyar Posta Zrt.
Kocs posta

POSTAVEZETŐ

munkatársat keres

    Megismerheti, hogyan működik a postai rendszer és hozzájárulhat Magyarország levél és csomagforgalmának biztosításához. Ha megbízható, csapatjátékos és jó vezetői képességekkel rendelkezik, akkor jelentkezzen hozzánk!
    Legyen felelős egy postahely megfelelő irányításáért, működéséért, üzemeltetéséért postavezetőként.

Milyen feladatai lennének?

  • Erőforrások biztosítása, hatékony munkaszervezés kialakítása
  • A központilag kitűzött célokkal és a minőségi mutatókkal kapcsolatos teljesítmények figyelemmel kísérése, értékelése
  • Központilag meghatározott értékesítési folyamatok megszervezése és működtetése
  • A posta munkavállalóinak fejlesztése, helyi szintű oktatása, tudásszint felmérése
  • Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  • Kapcsolattartás a gazdaság helyi szereplőivel a piaci pozíció megtartása és megerősítése érdekében

Miért jó nálunk dolgozni?

    A Magyar Posta stabil és kiszámítható foglalkoztató, megbízható, családias munkahely. Belépését követően segítséget és képzést is nyújtunk, hogy könnyen és hatékonyan el tudja látni jövőbeli feladatait.

Önt keressük, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Középiskolai végzettség
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent az állás betöltéséhez:

  • 1-3 év hasonló területen szerzett szakmai és/vagy irányítási gyakorlati idő

További információk:

    A munkavégzés helye: Kocs posta, 2898 Kocs, Kossuth Lajos utca 7.
    Napi munkaidő:8 óra
    A munkakör azonnal betölthető.

    Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kocs

A jelentkezés tartalmazza:

További információt ad:
Lelkesné Kovács Beáta
Telefonszám:30/771-0133

Kérjük, hogy részletes fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényét a Jelentkezem gombra kattintva, vagy a 2801 Tatabánya, Fő tér 30. levélcímre küldje el.