Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Jó állást,vonzó munkahelyet keresel?
Légy része te is ennek a valódi magyar sikertörténetnek és jelentkezz hozzánk!

A magyar tulajdonú FÉMALK Zrt. 1989 évi alapítás óta meghatározó szereplője az auótiparnak.
Dinamikus növekedésünknek köszönhetően ma már mintegy 1.300 tehetséges szakembert foglalkoztatunk. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos aluminium öntvények előállíátsa.

Minőségügyi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • Minőségügyi dokumentáció és utasítások készítése
  • Bemintázások ellenőrzése
  • Belső hibakezelés
  • Kimutatások készítése
  • Minőségügyi mérnökök munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Office programok ismerete
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság
  • Műszaki/minőségbiztosítási ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Széleskörű képzési lehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: FÉMALK Zrt. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségügyi asszisztens
  • Hirdető cég: FÉMALK Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Minőségügyi dokumentáció és utasítások készítése Bemintázások ellenőrzése Belső hibakezelés Kimutatások készítése Minőségügyi mérnökök munkájának támogatása
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent MS Office programok ismerete Pontosság, precizitás Önállóság Műszaki/minőségbiztosítási ismeret előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-17