Cégünk, a Mimiko Kft. egy magyar tulajdonú, ipari gépeket, berendezéseket értékesítő és szervizelő budaörsi székhelyű kisvállalat keresi

marketing asszisztensét!

    Ha szeretnél egy pörgős, erős csapatban dolgozni, ahol sok és változatos a munka, valamint szereted a kihívásokat, akkor jelentkezz!

A te feladataid lesznek:

    • wordpress honlap karbantartása
    • tartalomgyártás blog, hírlevél, FB, Instagram, YouTube külföldi beszállítók angol nyelvű műszaki-marketing anyagai és a kollegákkal történt megbeszélés alapján
    • kapcsolattartás marketingügynökséggel
    • kiállításon való részvétel
    • számlák készítése, rögzítése Cobra vállalatirányítási rendszerben

Ezt várjuk tőled:

    Szakmai:

    • középfokú végzettség (érettségi)
    • marketing alapismeretek
    • online marketing ismeretek, Adwords, Analitics, FB, Instagram, YouTube, Wordpress honlapkezelés
    • stabil számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet)
    • angol nyelv magabiztos társalgás szintű ismerete

    Személyiségbeli:

    • kiváló kommunikációs készség szóban, írásban (helyesírás!)
    • teljesítményorientáltság, céltudatosság
    • kreativitás
    • stabil önbizalom, határozott fellépés
    • pozitív életszemlélet, elkötelezettség, hűség

Előnyeid:

    • pénzügyi ismeretek
    • vállalatirányítási rendszer ismerete, Cobra, MiniCrm
    • műszaki terület iránti affinitás
    • Budaörs, Budapest környéki lakóhely
    • Adwords, Analitics, Photoshop ismeretek

Amit neked kínálunk:

    • a termék: 21. századi ipari technológia, prémium minőség
    • a közeg: támogató, családias, pozitív
    • a fejlődés: szakmai továbbképzések lehetősége

    Fontos, hogy jó legyen a kommunikációs képességed, agilis és proaktív, talpraesett, precíz és megbízható legyél, továbbá önállóan tudj dolgozni. A magas szintű problémamegoldó képesség és a csapatmunkára való alkalmasság nálunk elengedhetetlen.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Sport utca 6.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Jelentkezési határidő:

2019. 09. 25.

Várjuk fényképes önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével és motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.